reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

reklama
ciekawostka z rana obrazujaca chyba calkowicie moje mysli - przedwczorajszy sen - snilo mi sie ze z mezem wypozyczylismy kasete video pt "Instruktaz pozycji na pampersa" :)

HAHAHA Genialne :-D:-D:-D

Wczoraj mała strasznie mnie kopała. Bawiła się tak, że nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Ciągle biczowała mnie od środka, a mój Ł na to: Choć ją zakołyszemy. Ja na niego oczy i pytam o co mu chodzi, a ten niewiele czekając zaczął robić swoje. Kochaliśmy się trochę w dziwacznej pozycji ( w ciąży baaaaardzo wygodna ) i mała przestała wariować aż do 4 rano, kiedy tak mi się chciało siku, że szok.
 
Kasia to ciut zakrawa na jakąć macierzynką dewiację;-):-):-D:tak:
Nstalunia, jak wygląda ta pozycja? Nie ukrywam, że już trochę ni mam siły szaleć z tą moją kochaną nadwagą z przodu:)


 
Nstalunia, jak wygląda ta pozycja? Nie ukrywam, że już trochę ni mam siły szaleć z tą moją kochaną nadwagą z przodu:)



Wprawdzie pozycja wymaga od kobiety wysiłku, ale nie jest wcale taka męcząca. Z góry przepraszam za dosłowność w opisywaniu... Mężczyzna leży na wznak z nogami jak my do porodu :)-D) a kobietka siada na niego tyłem, przy czym stopy chowa pod pośladki mężczyzny i... do dzieła :-) Stopy trzymałam złączone, dla wygody, ale kolana już w rozwarciu, bo brzusio musiał mieć jakoś miejsce w tym wszystkim. Facet wtedy nie przejmuje się, że z brzuszkiem coś nie tak - jak nie widzi to i zmartwień mniej :-) a doznania - dla obojga nieziemskie...

Chociaż pewnie nie jedna z Was tak się już kocchala - my tę pozycję odkryliśmy wczoraj i naprawdę jest super :tak:
 
Pan bierze sobie pod głowę poduszeczkę, Ty działasz a on obserwuje sobie dodatkowo w lustrze:) Jeszcze pilocik i "przyspiesz", "zwolnij", "mocniej" itp:-)


 
reklama
Wiesz Katrenki, sex to forma aktywności towarzyskiej, przeważnie pomiędzy kobietą i mężczyzną;-);-);-);-);-) (choć różnie bywa), gdzie przeważnie mężczyzna w sposób pasożytniczy czerpie przyjemność, absolutnie niezdolny do rewanżu, szczególnie gdy akurat mecz leci w tv.. (a może to ja jestem po prostu "opóźniona", że nie nadążam??:eek:) Aha.. i Katrenki z tego się dzieci biorą:tak::-D:-):tak:;-);-)


 
Ostatnia edycja:
Do góry