reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych szkrabów

Jeśli turystyczne na stałe to tylko z porządnym prawdziwym materacem, ale łóżeczko turystyczne nie jest takie przewiewne jak prawdziwe, a poza tym jak dziecko zacznie samo chodzić nie da się wyjąć szczebelków. Ja szczerze nie wyobrażam sobie teraz wkładania i wyciągania mojego synka górą, choć nie ma jeszcze 2 lat. Jest po prostu za ciężki (12 kg)
 
reklama
Magdalena one wszystkie maja otwierany ktorys bok tak wiec spokojnie,moje dziecko wchodzilo i wychodzilo kiedy chcialol
 
Iwonko, wpisz materace w allegro i po wymiarach może znajdziesz co?:confused:
Co do kojcy to jestem za, wydają mi się bardziej praktyczne zwłaszcza, że latem będę mogła wystawiać w dzień na taras, a na noc do pokoju:-)
 
Łe to szkoda:-(, dlatego jest może takie tanie, poszukaj najlepiej z wyposażeniem, nie będziesz sie zamartwiać potem że materacyka nigdzie nie możesz dostać;-).
Od stycznia będę w Piasecznie, mam nadzieję że powiesz mi kilka ciekawych adresów sklepów dla dzieci:-). Buziaki
 
Iwonka my mamy niewymiarowe łóżeczko dla Julka - jeszcze po mnie i materac zamawialiśmy na wymiar w jakiejś hurtowni w Wawie, ale wiem, że i w sklepie w Legionowie można było zamówić. I tylko o kilka złotych drożej niż taki standardowy. Tylko trzeba poczekać aż zrobią.
 
reklama
Do góry