reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Dziewczyny, pięknie macie :-). U nas dopiero powoli rozkręca się akcja przygotowań do narodzin. We środę będzie malowanie u dzieci w pokojach - ostre przemeblowanie mnie czeka :-).
 
reklama
Joaś to tak jak u nas,wczoraj mieliśmy cyklinowanie podłogi w pokoju małego,dwie warstwy lakieru już suche.Myślę,że do środy ściany i podłoga będą gotowe,nareszcie będziemy mogli skręcać łóżeczko :)
Amerie a dół ściany,tzn.ta zieleń,jaki to kolor? Pytam bo u nas na górę też idzie niezapominajka,a na dół kupiłam zieleń amazonii i zastanawiam się czy nie będzie zbyt intensywna...Z tym,że u nas będzie tak pomalowana tylko jedna ściana.
 
Ergunia ta zieleń to spontan taki był.
To znaczy zostało nam 2,5 litra farby "świeże awokado" i do tego kupiliśmy chyba w Leroy Merlin pigment w kolorze leśnym i zmieszaliśmy po prostu tą farbę z pigmentem (mimo że podobno się ścina przy mieszaniu) i wyszło takie coś :)
Fajnie bo tam możesz sama sobie dozować ilość pigmentu i sprawdzać czy to taki kolor o jaki nam chodziło...
 
Amerie kolorek wyszedł Wam pięknie.U nas dół ściany pomalujemy zielenią amazonii,a na tym domaluję trawy ciemniejszą zielenią,którą planuje uzyskać przez mieszanie tej zieleni z ciemnozielonym pigmentem.Zobaczymy jak to wyjdzie...pochwale się pod koniec tygodnia :)
 
Ja już mam głowę kwadratowa od planowania, robienia porządku z tym co mam itd. U chłopaków - tych starszych - będzie zielony, chciałam dać niebieski, ale kolor mebli niestety wymusił zielony. Mówię niestety, bo w poprzednim pokoju (ach ta roszada) był zielony, chciałam odmiany, jakoś pokój wystylizować, ale nie chcą, chcą po swojemu. No to niech mają po swojemu :-)
Nasz No Name (matko, syn nadal nie ma imienia!!!!!) będzie na początku w naszej sypialni, jakieś 3-4 mies. Chyba ze się co zmieni i będzie dłużej. Dzięki za podpowiedź z dekoralem. W sumie używałam, ale jakoś preferowałam do tej pory inne firmy. Ciekawa jestem tego koloru "świeże awokado".
Na łóżeczku będę miała przewijak, chociaż zdecydowanie wolę taki na komodzie. No ale cóż. Zanim zaszłam w ciążę wszystko oddałam szwagierce... No i teraz muszę kombinować.
 
Violett - ja mam takie łóżeczko w spadku po dwulatku brata. U nich się super sprawdziło, bo solidne, i jest jak nówka. A poza tym śliczne:):) Będziecie zadowoleni:)
 
Joaś znam te dziecięce gusta :) Od kilku dni przekonuję moją córcie,że lepsze będą jakieś naklejki nad łóżko w formie motywu kwiatowego niż lew lub Michael Jackson-bo takie sobie wybrała i koniec :p
Amerie mam już kolorki na ścianie,wyszły tak (w sztucznym świetle,bo zdjęcie robione przed chwilą):

P7290245.jpg

Zostało mi domalować rzekę i trochę jakby traw na dole,naklejki powinny być na wtorek.Myślę ,że w środę,najpóźniej w czwartek wszystko będzie gotowe :)
 
reklama
Do góry