reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

:-D to kiedy się spotykamy? czekamy do wiosny? czy zimy się nie boimy? :-D
Dziubasek jesczze w szpitalu... ale pozostałe w domkach chyba wszystkie? :cool2:
 
reklama
widze ze juz jestes bojowo nastawiona Iza:rofl2: osobiscie mysle ze spotkac trzeba sie jakos zima bo do wiosny jeszcze tyyyyyyyyle czasu:-) no ale na razie chyba dobrze by bylo zeby maluchy troche podrosly
 
Jestem za spotkaniem! Dajcie mi tylko chwilę, bo z Olafem w weekand na pierwszy spacer się wybieramy. Tak późno przez te antybiotyki...niestety!
Ale do wiosny nie czekamy! Za długo!!!
:)))
 
Iza, kusząca propozycja. Po świętach może trochę mniej ludzi wreszcie w sklepach będzie. Ale z dzieciaczkami? Na razie unikam chodzenia z małym ze względu na grypę.
Wy chodzicie już po sklepach z maleństwami?
 
Iza, kusząca propozycja. Po świętach może trochę mniej ludzi wreszcie w sklepach będzie. Ale z dzieciaczkami? Na razie unikam chodzenia z małym ze względu na grypę.
Wy chodzicie już po sklepach z maleństwami?
ja jeszcze nie byłam z Olafem w ch, właśnie z takiego samego powodu. teraz Olaf ma jeszcze katar i gile :( Musimy sie podleczyć!
Dziewczyny, może umówmy się same bez dzieci, co? właśnie w jakimś ch jak proponuje Iza. Byśmy sobie odpoczęły, a nasi faceci będą mogli się wykazać, co wy na to?
 
Ostatnia edycja:
ja jeszcze nie byłam z Olafem w ch, właśnie z takiego samego powodu. teraz Olaf ma jeszcze katar i gile :( Musimy sie podleczyć!
Dziewczyny, może umówmy się same bez dzieci, co? właśnie w jakimś ch jak proponuje Iza. Byśmy sobie odpoczęły, a nasi faceci będą mogli się wykazać, co wy na to?


U mnie odpada bo mąż wraca z pracy opiero gdzies 18-19 i karmienie średnio co 2-3 h
 
Rzadko tu zaglądam ( muszę sie poprawić w tym roku chyba hehe)a więc

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich Listopadówek i mamuś z Warszawy i okolic:-)
 
reklama
Dziubasek, jestem za:tak: Problem mam "tylko" taki, że jeżeli nie zostawię małemu mleczka, to mogę zostać awaryjnie odwołana do domu w trybie pilnym, jak ostatnio. A z mlekiem problem, bo mały wszystko mi wysysa. Mam nadzieję, że ten "kryzys" minie.
To jakieś wstępne propozycje terminowe?
 
Do góry