reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

super, widzę że się kroi :-)
ja proponuję Galerię Mokotów w kolejny, albo jescze następny wtorek lub środę przed południem. W taie dni o takiej porze jest najmniej ludzi - ja bym się chętnie odważyla na wypad z Gają ;-) byłm z nią już raz w CH w Jankach, ale robiłąm wtedy paznokcie, nie latałam po sklepach :-D
 
reklama
Ale przyszły to znaczy najbliższy czy następny? Chociaż jeżeli wyprawa byłaby z maluchami to wszystko jedno nie musiałabym dziadka angażować. Ale... jutro mamy zaplanowane szczepienie. Nie wiem jak Jeremi je zniesie, więc tak czy siak następny tydzień byłby bezpieczniejszy dla nas. Co Wy na to??
 
Ale przyszły to znaczy najbliższy czy następny? Chociaż jeżeli wyprawa byłaby z maluchami to wszystko jedno nie musiałabym dziadka angażować. Ale... jutro mamy zaplanowane szczepienie. Nie wiem jak Jeremi je zniesie, więc tak czy siak następny tydzień byłby bezpieczniejszy dla nas. Co Wy na to??

tak tak, nie w tym tygoniu, ja do Lublina musze;-)
 
Dziewczyny chetnie sie i ja z wami spotkam (jak nie macie nic przeciwko) tylko tutaj to wcale nie zagladam - dacie znac na pw jak już bedzie wiadomo na pewno jaki dzien ? No i ja z Julą obowiazkowo bede. Bo cyc nie drużba ;-)
 
Ja również chętnie:)
Też wolałabym zostawić Jeremiego w domu, akurat do Galerii od moich rodziców rzut beretem, więc nawet w razie awarii mogę szybciutko dojechać:) Nie wiem tylko kiedy w końcu nam szczepienie wypadnie, bo dziś Jeremi nie został zaszczepiony.. Pani doktor stwierdziła dysproporcję klatki piersiowej do głowy:szok: i jutro idziemy na USG przezciemiączkowe. Jeszcze nie świruję, ale czuję okropny niepokój.. I cały czas te gadki, że Jeremi mały..
 
reklama
Dziubasek, Wszystko ok na szczęście:tak: Badanie trwało całe 2 minuty, po 30 sek. lekarz stwierdził , że wszystko prawidłowo. Zastanawiam się teraz kiedy to nieszczęsne szczepienie odbębnić.. Może we czwartek za tydzień, żeby nie popsuć szyków na najbliższy wtorek;-)
Czyli na dziś mamy chętne:
Iza, Dziubasek, Patewka i Me:tak: Ktoś jeszcze??
 
Do góry