reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny mam koniec 20 tygodnia nie czuje ruchów w ogóle,chyba że przyczyną jest że pierwsza ciąża
Przede wszystkim nie musisz się jeszcze tym martwić. Ja też poczułam ruchy dopiero ok 20 tygodnia, a to 3 ciąża i jestem szczupła. lekarz powiedział, że ułożenie łożyska ma tym etapie ogromne znaczenie, jak masz z przodu to poczujesz później
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, jakoś dziś nie przypominam żebym czuła ruchy, może trochę na wyrost, w środę mam wizytę, więc już blisko, czy wy też tak macie, od jakiegoś czasu dobrze już czułam ruchy dziecka, zestresowałam się, może panikuję, chcę wiedzieć jak jest u Was
Ja w sumie zaczelam ruchy czuć w 18tyg (pierwsza ciąża), ale zauwazyłam, ze najbardziej czuje dzidzie jak leże na plecach czyli np. wieczorami. Wtedy też sie mogę na tym skupić i przyłożyć reke do brzucha. Jak jest mama bardzo aktywna, ktora mało odpoczywa to na początku te ruchy mogą być trudniej wyczuwalne :)
 
A gdzie znajdę link do grupy zamkniętej , byłam ale już nic nie mogę znaleźć . Na tablicy jestem, może z grupy mnie wyrzucono dawno nie byłam 😅
 
A gdzie znajdę link do grupy zamkniętej , byłam ale już nic nie mogę znaleźć . Na tablicy jestem, może z grupy mnie wyrzucono dawno nie byłam 😅
Ta grupa jest grupą otwartą 😉

Jeśli byłaś na grupie prywatnej to już znasz powód dlaczego z niej zostałaś usunięta 🙃

dziewczyny robią regularne czystki 😉 osoby nie udzielające się przez dłuższy czas zostają z niej usuwane .
 
Dziewczyny mam koniec 20 tygodnia nie czuje ruchów w ogóle,chyba że przyczyną jest że pierwsza ciąża
Hej, ja w zasadzie bodajże pod koniec 20 albo w 21 tygodniu poczułam ruchy, ale to było takie leciutkie łaskotanie, muskanie i nawet nie byłam pewna, czy to było to.

Do tej pory ruchy są nieregularne. Wczoraj dopiero poczułam pierwszy raz kopniaczki też bardzo leciutkie, a zaczęłam 24 tc.
Także spokojnie🙂.
No ale mam łożysko umiejscowione na przedniej ścianie- na prenatalnych się dowiedziałam.
Kiedy masz II prenatalne?
A gdzie znajdę link do grupy zamkniętej , byłam ale już nic nie mogę znaleźć . Na tablicy jestem, może z grupy mnie wyrzucono dawno nie byłam 😅
Dawno mnie tu nie nie było z jakieś 2 miesiące.. U mnie tydzień ciąży USG 21 a miesiączka 23 tc. Wazy już 430g a wasze dzieci jakie wagi mają? Widzę że te co były na początku dziewczyny to też znikły....
No wiesz, w zasadzie odpowiedziałaś sobie sama na pytanie.
Dwa miesiące Cię nie było, a zasady były od początku jasne🤷🏻‍♀.

Co do wagi, to na ostatniej wizycie w 20+2 mały miał 360 gram.
 
No to powinnam być usunienta takze z tablicy ciążowej... Jeśli mnie nie chcą na grupie zamkniętej... Ja też mam swoje problemy z dzieckiem z cukrzyca i nie mam głowy wisieć na grupie cały czas... Po pierwsze dziecko z cukrzyca później reszta...
 
No to powinnam być usunienta takze z tablicy ciążowej... Jeśli mnie nie chcą na grupie zamkniętej... Ja też mam swoje problemy z dzieckiem z cukrzyca i nie mam głowy wisieć na grupie cały czas... Po pierwsze dziecko z cukrzyca później reszta...
Ale Ty nie wiesz czy jesteś na tablicy w zamkniętym wątku, bo nie masz do niego dostępu :) a ta, która jest tutaj na pierwszej stronie, to jest wątek otwarty, robiony roboczo na samym początku :) żeby się ujawnić, zgrać i przejść na priv :)
W prywatnym na pewno nie ma Ciebie na tablicy bo jak dziewczyny robią tzw. "czystkę" to usuwają ślady zewsząd, gdzie się da :)
 
reklama
Hej, ja w zasadzie bodajże pod koniec 20 albo w 21 tygodniu poczułam ruchy, ale to było takie leciutkie łaskotanie, muskanie i nawet nie byłam pewna, czy to było to.

Do tej pory ruchy są nieregularne. Wczoraj dopiero poczułam pierwszy raz kopniaczki też bardzo leciutkie, a zaczęłam 24 tc.
Także spokojnie🙂.
No ale mam łożysko umiejscowione na przedniej ścianie- na prenatalnych się dowiedziałam.
Kiedy masz II prenatalne?


No wiesz, w zasadzie odpowiedziałaś sobie sama na pytanie.
Dwa miesiące Cię nie było, a zasady były od początku jasne🤷🏻‍♀.

Co do wagi, to na ostatniej wizycie w 20+2 mały miał 360 gram.
Tak,już jestem po || prenatalnych ,wszystko w porządku,tylko że stwierdzono holosystoliczną niedomykalność zastawki trójdzielnej oraz protosystoliczną niedomykalność zastawki mitralnej.Strasznie martwię się,może ktoś też ma taką „wadę”.
 
Do góry