reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

@Eiblin @Malina27@ napiszcie może cos więcej o sobie.
@Bylinka @Madzia08.1978 co tam u was?
Cześć dziołchy, byłam dziś na połówkowych prenatalnych . Wszystko Ok badanie trwało 40 minut . Dzisiaj 21+2. Dzidzia waży 400 g i chyba będzie Laura. Nie wiem czemu ale mam taką schizę że imię dla dziecka musi mieć jakuegoś patrona świętego albo błogosławionego i sprawdziłam że Laura jest świętą. Przy okazji wizyty w trojmieście weszłam do tkmaxxa do działu dla maluszków i już mnie brało na kupowanie ale się powstrzymałam bo w przyszłym miesiącu chcemy jechać razem z mężem. Ale za to w hm w dziale ciążowym zakupiłam dobie spodnie i dwie bluzki 😀. Także dzień uważam za udany.
 
reklama
Gratulacje 🥰 ja też dziś miałam połówkowe- wszystko ok. Jestem 20+2 i będzie Mikołaj. Laura jest na pewno świętą, bo to moje imię z bierzmowania😜 my chcemy skończyć pokoik i wtedy zaczniemy szał zakupów, żeby było gdzie wszystko układać. Zostało nam położenie paneli i wstawienie mebli, powieszenie lampy 🙂
 
Hej hej
Wróciłam właśnie z krótkiego urlopu, samopoczucie super, za tydzień mam wizytę i USG połówkowe, mam nadzieję że wszystko jest dobrze z moim dzieciątkiem, cały czas o tym myślę. Do pracy chodzę jeszcze i chce jak najdłużej, biorę póki co acard 150 (lekarz zalecił że względu na wiek) i polprazol od zgagi - męczy mnie od pierwszego dnia ciąży, ogólnie to w każdej ciąży to mój pierwszy objaw. Czuję ruchy i chcę chyba żeby był już listopad 😊
 
@Eiblin @Malina27@ napiszcie może cos więcej o sobie.
@Bylinka @Madzia08.1978 co tam u was?
Czekam na córeczkę. Właśnie kończę 5 mc. Jestem po połówkowych już ale czeka mnie jeszcze w sierpniu echo serca małej. Tak naprawdę nie mam żadnych dolegliwości tylko bolą mnie stawy biodrowe jak śpię. Normalnie nie mogę spać na boku i nie wiem co się dzieje. Któraś z Was tak miała ?
 
Czekam na córeczkę. Właśnie kończę 5 mc. Jestem po połówkowych już ale czeka mnie jeszcze w sierpniu echo serca małej. Tak naprawdę nie mam żadnych dolegliwości tylko bolą mnie stawy biodrowe jak śpię. Normalnie nie mogę spać na boku i nie wiem co się dzieje. Któraś z Was tak miała ?
Hej ja tez końcówka 5 m-ca i też mi jakoś niewygodnie się śpi. Zamierzam właśnie sobie kupić poduszkę rogal lub banan różnie na to mówią. Podobno pomaga s po porodzie jest super do karmienia bo można sobie całą owinąć wokół brzucha i na tym karmić. Dziewczyny polecają też podczas siedzenia 😀
 
Czekam na córeczkę. Właśnie kończę 5 mc. Jestem po połówkowych już ale czeka mnie jeszcze w sierpniu echo serca małej. Tak naprawdę nie mam żadnych dolegliwości tylko bolą mnie stawy biodrowe jak śpię. Normalnie nie mogę spać na boku i nie wiem co się dzieje. Któraś z Was tak miała ?
do fizjo się przejdź, żeby zobaczyła co i jak
 
Dziewczyny mam pytanie, jakoś dziś nie przypominam żebym czuła ruchy, może trochę na wyrost, w środę mam wizytę, więc już blisko, czy wy też tak macie, od jakiegoś czasu dobrze już czułam ruchy dziecka, zestresowałam się, może panikuję, chcę wiedzieć jak jest u Was
 
Dziewczyny mam pytanie, jakoś dziś nie przypominam żebym czuła ruchy, może trochę na wyrost, w środę mam wizytę, więc już blisko, czy wy też tak macie, od jakiegoś czasu dobrze już czułam ruchy dziecka, zestresowałam się, może panikuję, chcę wiedzieć jak jest u Was
ja nie czułam ruchów ponad tydzień nawet i też się martwiłam, a to dzidzia się po prostu tak ułożyła😊
 
reklama
Do góry