reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Cześć dziewczyny 🙂 ja zaczęłam 19 tydzień ciąży i nic jeszcze nie kupiłam. Dopiero skończyły mi się plamienia, 12 lipca mam badanie połówkowe i dopiero jak wtedy będzie wszystko w porządku to zacznę się brać za wyprawkę. A został mi jeszcze tydzień pracy, więc chcę wszystkie sprawy pokończyć i przekazać, a teraz nie mam nawet siły i czasu żeby o tym myśleć
 
reklama
Po fotelik pojedz do 8 gwiazdek , bo co z tego, ze ktoś Ci powie nazwę fotelika jak może nie pasować Wam do auta, czytaj będzie nieodpowiedni kąt i dziecku będzie opadać głowa :)
Pojadę tylko kwestia tego żeby mieć kilka opcji na starcie. Żebym znowu nie została z fotelikiem na chwilę 😅👍 mam teraz S-Maxa z 2017 i tylny rząd to w zasadzie samodzielne fotele z pełną regulacją 😉 tylko chodzi o to żeby mi się mały nie ciskał w fotelu 😅 tym bardziej ,że będzie potrzebny otulacz ciepły do fotelika na zimę 🤷‍♀️
 
Pojadę tylko kwestia tego żeby mieć kilka opcji na starcie. Żebym znowu nie została z fotelikiem na chwilę 😅👍 mam teraz S-Maxa z 2017 i tylny rząd to w zasadzie samodzielne fotele z pełną regulacją 😉 tylko chodzi o to żeby mi się mały nie ciskał w fotelu 😅 tym bardziej ,że będzie potrzebny otulacz ciepły do fotelika na zimę 🤷‍♀️
Tez mam S max ale to nie ma nic do rzeczy ze fotele jeżdżą do przodu i tylu 🤷‍♀️ a co do otulacza to nie powinno być nic grubego i tak pod wkładka w foteliku. Kup śpiworek rollersy i nie będzie problemow z wypychaniem dziecka przez otulacz. Polecam na fb grupę ze screena
 

Załączniki

  • IMG_9005.png
    IMG_9005.png
    163,3 KB · Wyświetleń: 39
Tez mam S max ale to nie ma nic do rzeczy ze fotele jeżdżą do przodu i tylu 🤷‍♀️ a co do otulacza to nie powinno być nic grubego i tak pod wkładka w foteliku. Kup śpiworek rollersy i nie będzie problemow z wypychaniem dziecka przez otulacz. Polecam na fb grupę ze screena
Jestem w niej 😉 luzik mam kilka otulaczy po starszaku. Rozpytuje tylko bo musiałam w niespełna 3 miesiące przekładać małego do axkida ,bo zwyczajnie się nie mieścił. Mały podwoił wagę urodzeniową w 2 miesiące. Dwumiesięczne dziecko w rozmiarze 86 i 8 kg 😉
 
Jestem w niej 😉 luzik mam kilka otulaczy po starszaku. Rozpytuje tylko bo musiałam w niespełna 3 miesiące przekładać małego do axkida ,bo zwyczajnie się nie mieścił. Mały podwoił wagę urodzeniową w 2 miesiące. Dwumiesięczne dziecko w rozmiarze 86 i 8 kg 😉
To jak miałaś później większa łupinę to kup ta co Ci się sprawdziła ;)
 
Cześć dziewczyny 🙂 ja zaczęłam 19 tydzień ciąży i nic jeszcze nie kupiłam. Dopiero skończyły mi się plamienia, 12 lipca mam badanie połówkowe i dopiero jak wtedy będzie wszystko w porządku to zacznę się brać za wyprawkę. A został mi jeszcze tydzień pracy, więc chcę wszystkie sprawy pokończyć i przekazać, a teraz nie mam nawet siły i czasu żeby o tym myśleć identycznie 😉 nic nie kupiłam jeszcze 😉
Dla mnie mega kluczowe są badania połówkowe i jak wszystko będzie ok to dopiero się wtedy odpalę 🫣😊🤩
Póki co to nawet nie wiem kto tam w brzuszku mi buszuje 😉
 
To jak miałaś później większa łupinę to kup ta co Ci się sprawdziła ;)
No właśnie miałam małą łupinę(cybex aton 5), a później używaliśmy od razu fotelika rwf (axkid minikid) - tylko to już taka kwestia ,że musisz dziecko wyrywać z fotelika nawet jak śpi ,a nie bierzesz w rękę i idziesz.. a jednak chociaż na pół roku bym chciała poużywać łupiny dla wygody 😉
 
No właśnie miałam małą łupinę(cybex aton 5), a później używaliśmy od razu fotelika rwf (axkid minikid) - tylko to już taka kwestia ,że musisz dziecko wyrywać z fotelika nawet jak śpi ,a nie bierzesz w rękę i idziesz.. a jednak chociaż na pół roku bym chciała poużywać łupiny dla wygody 😉
Minikid jest dla dzieci które same siadają 😱 ale dobra nie odzywam się już.. już Ci napisałam ze Ci nikt nie powie jaki masz kupić fotelik
 
Minikid jest dla dzieci które same siadają 😱 ale dobra nie odzywam się już.. już Ci napisałam ze Ci nikt nie powie jaki masz kupić fotelik
Argumentuję Ci tylko swoje pytanie 😉 po co to złe nastawienie 🙂
Btw do axkida przesadziliśmy starszaka po wizycie, dopasowaniu i kupnie fotela w 8* w Białymstoku, bo wyrósł z łupiny. Pan w sklepie sam nam doradził i mówił, że niestety małego trzeba przesadzić , bo jest zbyt duży (wzrostowo i wagowo). Więc proszę nie rób ze mnie debila, bo po Twojej ostatniej uwadze mam wrażenie, że o to Ci chodziło 😉 robisz burzę z jednego głupiego pytania 🙂
 
reklama
Dziewczyny czy używacie jakiś balsamów do ciała, brzuszek rośnie i tyle jest i ofercie, może macie jakieś do polecenia
 
Do góry