reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny czy używacie jakiś balsamów do ciała, brzuszek rośnie i tyle jest i ofercie, może macie jakieś do polecenia
Ja balsamy stosuję od zawsze po myciu na całe ciało. Ogólnie trzeba nawilżać i natłuszczać skórę, można tez delikatnie masować brzuszek. Słyszałam,że najlepsza jest oliwka. Ja używam balsamu z oliwek, który sobie przywiozłam rok temu z Grecji - kupiony w małej wytwórni i naturalny 95 procent oliwek w składzie, ale już mi się kończy zapas i wtedy przejdę na oliwkę.
 
reklama
Ja używałam musteli, a teraz mam linie z AA- rano stosuje masełko, a wieczorem oliwkę. Masełko z AA lubię bo jest bardzo wydajne i gęste.
 
Dziękuję za sugestie, ogólnie to nigdy nie balsamowalam się regularnie bo albo brak czasu albo chęci, ale teraz muszę się chyba za to wziąć
 
Dziękuję za sugestie, ogólnie to nigdy nie balsamowalam się regularnie bo albo brak czasu albo chęci, ale teraz muszę się chyba za to wziąć
W ciąży szczególnie pamiętaj o regularności , czasem i 2 razy dziennie warto się posmarować a i nawadnianie odpowiednie organizmu jest tez mega ważne 🤞🏻
 
Dziewczyny czy używacie jakiś balsamów do ciała, brzuszek rośnie i tyle jest i ofercie, może macie jakieś do polecenia
Ja używam obecnie balsamu z palmer’s na dzień i oliwke z musteli na noc.
Na razie 21 tydzień i nic się nie dzieje, ale zobaczymy jak bedzie pozniej 😛
 
reklama
Do góry