reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Jestem po usg ( normalnym brzusznym. Aż się Zdziwiłam :D ) rośniemy zdrowo wszędzie pokazuje inaczej ze to 6w6d, babka powiedziała ze 6w1d i ze data na 01.12 🙈🙈
 

Załączniki

  • IMG_1650.jpeg
    IMG_1650.jpeg
    76,9 KB · Wyświetleń: 94
Jestem po usg ( normalnym brzusznym. Aż się Zdziwiłam :D ) rośniemy zdrowo wszędzie pokazuje inaczej ze to 6w6d, babka powiedziała ze 6w1d i ze data na 01.12 🙈🙈
ważne ze dzidzia rośnie i wszystko ok ! 😉 ile maleństwo ma obecnie mm ?
Pamietaj i tak jesteś nasza listopadowa 💪🥰
 
Hejka dziewczyny, ja u was z objawami ciąży? Dalej macie, czy ustąpiły? Albo są lżejsze? Ja od rana się martwię, bo tak jakby mdłości ustąpiły, dostałam biegunkę i się boję, że znowu się nie uda...
Mi minęło z dnia na dzień jakoś w 9 tygodniu 🙏 tylko, że potem się rozchorowałam.. ale już wracam do żywych i planuje w końcu funkcjonować normalnie 😁
 
reklama
wcześniej dopochwowo
To może dlatego :) bo dopochwowe Jest dokładniejsze usg, lekarz inny i inny sprzęt to tez dodatkowe mm które się mogą nie zgadzać :) u mnie wczoraj lekarz mierzył crl i najpierw wyszło mu 6t4d , ale nie zapisał i zmierzył jeszcze raz i wyszło 6t3d także tak to jest z tymi pomiarami 😅
 
Do góry