reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Widzę ze dyskusja nie ma końca.
@Poziomka6 zrob jak mówi większość i tyle w temacie 🤷‍♀️
Mamy póki co 12:4 za grupą stworzoną samodzielnie. Plus ja, bo jeśli to działa tak, że można wiele tematów zakładać to mnie przekonałyście. Tylko nie mogę zaserduszkować swojego posta. Czyli 13:4. Cztery osoby wstrzymują się i chcą jak większość. Jakby doliczyć je do aktualnej większości to 17:4.
Poczekajmy do wieczora, bo jeszcze po pracy pewnie niektóre dziewczyny zajrzą. Albo może już niedługo się wyklaruje, bo potrzeba jeszcze tylko 6 serduszek żeby mieć to przegłosowane 😊
 
Mamy póki co 12:4 za grupą stworzoną samodzielnie. Plus ja, bo jeśli to działa tak, że można wiele tematów zakładać to mnie przekonałyście. Tylko nie mogę zaserduszkować swojego posta. Czyli 13:4. Cztery osoby wstrzymują się i chcą jak większość. Jakby doliczyć je do aktualnej większości to 17:4.
Poczekajmy do wieczora, bo jeszcze po pracy pewnie niektóre dziewczyny zajrzą. Albo może już niedługo się wyklaruje, bo potrzeba jeszcze tylko 6 serduszek żeby mieć to przegłosowane 😊
W sumie te 6 i tak nic nie zmieni to możesz już zakładać ten zamknięty dział 😅
 
Chodzi mi o 6 głosów, żeby było 23, czyli większość 🤭 a nie, że jeszcze 6 zostało, bo razem na liście które idą na zamknięty jest 45 osób 😉
 
reklama
Do góry