reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, też jestem za grupą zamknięta. Nie do końca orientuję się w tych sposobach zakładania grupy, więc zdaję się w tej kwestii na Wasze głosy.
 
Mysle ze dziewczyny które chciały byc w zamkniętej grupie już się odezwały , kilka razy temat grupy zamkniętej byl poruszany - wiec czas na jakąkolwiek reakcje był😜
a Ty @Alexz89 określasz się jako listopadowa czy grudniowa mama ? Bo widzę ze działasz nawet bardziej tam niż tu 😉
Dowiem się 18 czegoś więcej.
My tez na kwietniowkach takich dylematów nie miałyśmy. Grupę zalozyla Ania, mozna było później dodawać wątki wedle uznania, nikogo nowego nie dodawalysmy bo to głupota - tu już wleciała prywata a tu nagle ktoś nowy.. nikogo tez nie usuwałyśmy , a po porodzie duzo dziewczyn się wykruszyło z racji obowiązków :)
A dla mnie to też trochę głupie jak ktoś zapisze się na wątek prywatny i odezwie się dwa razy i co? Mamy trzymać taką osobę, której praktycznie nie znamy? Od czasu do czasu weryfikację trzeba robić. U nas na marcówkach została grupka naprawdę już bardzo nieliczna bo te, które się długo czas nie odzywały były usuwane.
 
reklama
Dowiem się 18 czegoś więcej.

A dla mnie to też trochę głupie jak ktoś zapisze się na wątek prywatny i odezwie się dwa razy i co? Mamy trzymać taką osobę, której praktycznie nie znamy? Od czasu do czasu weryfikację trzeba robić. U nas na marcówkach została grupka naprawdę już bardzo nieliczna bo te, które się długo czas nie odzywały były usuwane.
Nie miałam na myśli czegoś takiego tylko jak cała ciąże ktoś pisał a jak urodził to ma mniej czasu i zniknie z forum na trochę i od razu go wyrzucać:) ale to już będziecie głosować raz na jakiś czas kto do wywalenia a kto może zostać
 
Do góry