reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Hej, ja się dostosuję do Waszego wyboru grupy.
Tyle tylko, że jak zwykle mam mnóstwo wątpliwości, że to już tak "oficjalnie", a ja wciąż się boję, że będę musiała Was opuścić.
 
Byłam już na styczniówkach i takich dylematów nie było 🤭 a grupa byla
naprawde super ✊🏻, świetnie się sprawdziła 💪 i żadnych problemow z dodawaniem nowych czy usuwaniem osób nie było …
My tez na kwietniowkach takich dylematów nie miałyśmy. Grupę zalozyla Ania, mozna było później dodawać wątki wedle uznania, nikogo nowego nie dodawalysmy bo to głupota - tu już wleciała prywata a tu nagle ktoś nowy.. nikogo tez nie usuwałyśmy , a po porodzie duzo dziewczyn się wykruszyło z racji obowiązków :)
 
Hej, ja się dostosuję do Waszego wyboru grupy.
Tyle tylko, że jak zwykle mam mnóstwo wątpliwości, że to już tak "oficjalnie", a ja wciąż się boję, że będę musiała Was opuścić.
Zabraniam takiego myślenia 🙅‍♀️
My tu wszystkie trzymamy kciuki za Twojego bombelka i on z nami zostaje i już
 
Zamknięta będzie, wszystkie chyba są za.
Chodzi o to czy wysylam listę do Ani czy tworzymy na własną rękę tą grupę 😉

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Także głosowanie tutaj.
Kto jest za tworzeniem grupy przez Anię klika lubię to 👍 przy tym poście.
Kto jest za tworzeniem grupy na własną rękę tak jak proponowały kiedyś dziewczyny z innych grup klika serduszko ❤️ przy tym poście.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Sorry za te wykrzykniki, ale chcę być z tym zauważona 🤭

Plus jeszcze pytanie. Czy jak założymy same to też mamy swój dział czy tylko wątek? Potwierdźcie albo zaprzeczcie kto wie jak to wygląda dokładnie.
Bo Ania zakłada dział zamknięty i potem można dodawać więcej tematów zamkniętych.
Ja też jestem za grupą zamkniętą, a co do formy to się dostosuję do reszty, bo jest mi to obojętne 😉
 
Zamknięta będzie, wszystkie chyba są za.
Chodzi o to czy wysylam listę do Ani czy tworzymy na własną rękę tą grupę 😉

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Także głosowanie tutaj.
Kto jest za tworzeniem grupy przez Anię klika lubię to 👍 przy tym poście.
Kto jest za tworzeniem grupy na własną rękę tak jak proponowały kiedyś dziewczyny z innych grup klika serduszko ❤️ przy tym poście.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Sorry za te wykrzykniki, ale chcę być z tym zauważona 🤭

Plus jeszcze pytanie. Czy jak założymy same to też mamy swój dział czy tylko wątek? Potwierdźcie albo zaprzeczcie kto wie jak to wygląda dokładnie.
Bo Ania zakłada dział zamknięty i potem można dodawać więcej tematów zamkniętych.
Zdecydowana większość ❤️ wiec i ja tak zagłosowałam 😁
 
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało zapytam, czy przygarniecie mnie? Stawiam bardzo delikatnie pierwsze kroki na forum... :-)
 
Do góry