reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
dziękuję za kolejna odpowiedź 😊, w takim razie muszę to zmienić, i zacząć brać suplementy. Poczytam sobie o tych, które zażywacie.
ja biorę femibion 1 bo dostałam od ginekologa w gratisie zapas na cały pierwszy trymestr. Ale gdy skończę te opakowania, zacznę brać Mama DHA premium + bo jestem przekonana ze @Lady With Cats bierze najlepsze z możliwych suplementów i wszystkie wcześniej porównała :D
 
Dziewczyny, czy bierzecie jakieś suplementy? Męczy mnie to, a na wizycie wczorajszej z tego wszystkiego nie zapytałam.
Chodzi mi o to że na samym początku ciąży na wizycie ginekolog kazała mi zażywać kwas foliowy, i w sumie tylko o tym mowa była. A dużo jest reklam jakiś witamin, suplementów w ciąży. Wizytę mam dopiero 26.04
A czytałam tez gdzieś że to kwestia wyników krwi? Że witamin też nie może być za dużo w organizmie, bo źle to może w plywac na dziecko
Ja biorę pueria uno. Prosty skład i mają wszystko co powinny mieć suple w ciąży 😉
Dziewczyny właśnie zauważyłam, że po miesiącu od mojej prośby zmienili mi nick. To ja Lili88😃

Byłam dzisiaj na badaniu krwi. Ludzie w kolejce patrzyli na mnie z nienawistnym wzrokiem kiedy wcisnęłam guzik „ciężarne” 🫣
Badania zrobione. Teraz będę musiała prosić się by je dostać bo wg pań pobierających krew „moje wyniki należą do przychodni” 😂 szok. Potrzebuje tych badań do innych lekarzy wiec będę się prosić.
Oo, kolejna zmiana. Szok z tymi wynikami 😱

Dziewczyny, a jak ja majstruję przy tej tabeli to Wy za każdym razem dostajecie powiadomienie, że Was oznaczylam?
Dziewczyny to TSH nie jest za niskie?
Miałam identyczne w pierwszej ciąży.
Dziewczyny a jak długo przyjmuje się kwas foliowy w ciąży ? O 13:30 mam wizytę z lekarzem i mam nadzieje ze usg mi zrobi a nie tylko rozmowa bo bardzo się zmartwiłam po tych mocnych upławach 🥺 na pewno usg by mnie bardziej uspokoiło
Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości ❤️
Znając życie, na pewno wyjdzie u mnie anemia i znowu zacznie się picie feroplexu i dieta bogata w żelazo 🤦‍♀️
Nie wiem jak się na to zapatrujesz, ale zakwas buraka jest bardzo dobry na to 😁
 
Byłam z córką u lekarza, po drugiej stronie piekarnia, więc jak nie wejść 🤣 nakupowalam pełno słodkich rzeczy i teraz mnie dusi kaszel jeszcze bardziej. No mądre to nie było, ale silniejsze ode mnie 🤭 popijam naparem z siemienia żeby wrócić do równowagi 😅
 
Aha i wiecie jaki numer zrobiłam z tym siemieniem jak pisałam, że nie działa? Mąż się wczoraj zorientował. Ja zalewalam ziarenka po prostu 😅 dziś zmieliłam i od razu lepiej działa. Mózg wyprany 🤯 mam nadzieję, że przez ciążę...
 
Aha i wiecie jaki numer zrobiłam z tym siemieniem jak pisałam, że nie działa? Mąż się wczoraj zorientował. Ja zalewalam ziarenka po prostu 😅 dziś zmieliłam i od razu lepiej działa. Mózg wyprany 🤯 mam nadzieję, że przez ciążę...
Ja czasem gotuję albo zalewam gorącą wodą nie zmielone ziarenka i się wytwarza z tego taki glutek i on też fajnie działa. Chyba nie jest tak źle z Twoim mózgiem 😀
 
reklama
Do góry