reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
W tym że ponoć się zwiększa o 30% w ciąży, a ja nie zwiększyłam 😩
Niekoniecznie, ja nie zwiększyłam, bo mam hormony ok. Ostatni mi jeden endokrynolog powiedział, ze tak zazwyczaj jest, ale ma teraz pacjentkę na końcówce ciąży, która nie potrzebowała zwiększenia dawki, wiec to nie reguła
 
Komu komu? 😁🍕 Ja juz jedna zjadłam ze starym na pół, a jedna jeszcze w piekarniku 😋😂🐷
 

Załączniki

  • CF3ABB2F-BE43-4FE2-9DA4-4CFDB37081F7.jpeg
    CF3ABB2F-BE43-4FE2-9DA4-4CFDB37081F7.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 112
  • 7D80E5A9-A494-42F3-A88E-853F080853B8.jpeg
    7D80E5A9-A494-42F3-A88E-853F080853B8.jpeg
    332,2 KB · Wyświetleń: 104
Niekoniecznie, ja nie zwiększyłam, bo mam hormony ok. Ostatni mi jeden endokrynolog powiedział, ze tak zazwyczaj jest, ale ma teraz pacjentkę na końcówce ciąży, która nie potrzebowała zwiększenia dawki, wiec to nie reguła
Thanks Thank You GIF by 大姚Dayao


Włącza mi się ciążowa panikara, nie wiem czy powinnam zostać na forum 🙈 w poprzedniej ciąży też się trochę nakrecałam na różne rzeczy, az w końcu lekarz mi zwrócił uwagę. Przez co chciałam być dzielna i chodziłam sobie ze skurczami, które skracały mi szyjkę - myślałam, że tak ma być, a na wizycie w 33 tc się okazało, że "prawie nie ma pani szyjki" 🐷

Zwalam moją dzisiejszą słabość na brak kawusi i paskudną pogodę 🙃
 
reklama
Do góry