reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Czyli rozjaśniło nam to tyle samo ile wróżenie z fusów 😂
Boje się tylko, że usłyszę płeć np. na połówkowych, kupię milion słodkich ciuszków dla chłopaka/dziewczyny, a przed samym porodem okaże się, że to jednak inna płeć 😂
 
Czyli rozjaśniło nam to tyle samo ile wróżenie z fusów 😂
Boje się tylko, że usłyszę płeć np. na połówkowych, kupię milion słodkich ciuszków dla chłopaka/dziewczyny, a przed samym porodem okaże się, że to jednak inna płeć 😂
No ja usłyszałam, że na 70 procent chłopiec, na kolejnym USG, że chłopiec więc już kupiłam kilka rzeczy. A potem na połówkowych ten "chłopiec" pokazał, że jajek nie ma 😂 nie powiem, łezka poleciała bo już do brzucha mówiłam po wybranym imieniu.
Ale mentalnie się sprawdziło bo moja córka to istny szogun 😂
 
No ja usłyszałam, że na 70 procent chłopiec, na kolejnym USG, że chłopiec więc już kupiłam kilka rzeczy. A potem na połówkowych ten "chłopiec" pokazał, że jajek nie ma 😂 nie powiem, łezka poleciała bo już do brzucha mówiłam po wybranym imieniu.
Ale mentalnie się sprawdziło bo moja córka to istny szogun 😂
To i tak dobrze, że na połówkowych a nie później 😂 Ale właśnie tego się boje, bo wiem, że również pewnie przywiąże się do konkretnej płci i będę później troszkę "zawiedziona" 😔
 
To i tak dobrze, że na połówkowych a nie później 😂 Ale właśnie tego się boje, bo wiem, że również pewnie przywiąże się do konkretnej płci i będę później troszkę "zawiedziona" 😔
Ale to najzupełniej normalne. Oczekiwania co do płci są zawsze zwłaszcza przy mamach, które mają już jedno dziecko. Takie info po prostu trzeba przetrawić.
Pomyśl, co czuli moi rodzice 34 lata temu na porodówce jak miało być jedno a tu drugie wychodzi. Ojciec na szybko jechał wymieniać wózek na podwójny. 😂
 
Mi dzisiaj też śniły się jakieś głupoty, że byłam na imprezie i wszyscy znajomi mówili mi, że wiedzą, że jestem w ciąży, a ja szłam w zaparte i mówiłam, że to plotki. Chyba mój mózg już chciałby ogłosić nowinę światu 😂
 
reklama
Mi dzisiaj też śniły się jakieś głupoty, że byłam na imprezie i wszyscy znajomi mówili mi, że wiedzą, że jestem w ciąży, a ja szłam w zaparte i mówiłam, że to plotki. Chyba mój mózg już chciałby ogłosić nowinę światu 😂
To ja tak mam, ze wystarczy, ze ktoś na mnie spojrzy i już się zastanawiam, czy podejrzewa, ze jestem w ciąży. Szczególnie w pracy 🙈😂
 
Do góry