reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dzień dooobry !
Ja dzisiaj bylam na badaniu krwi 😵‍💫 czuje się jakby pobrali z 6 litrów 🤣, ale w sumie brali na grupę krwi, morfologia + płytki+ rozmaz, glukoza,serologia kiły, HIV, HCV, tokspplazmoza, różyczka, tsh 🫣 i do tego mocz.
Swoją drogą umawianie kobity w pierwszym trymestrze na oddanie krwi naCZCZO o godzinie 9:30 to jakaś kurła kara( niech żyje Lux Med...). Byłam głodna jak guździec afrykański i serio myślałam że padne z glodu i z pobrania. Takie se dwa w jednym 🤦‍♀️.
Za tydzień koleja wizyta u lekarza i też już wspomnę o prenatalnych, gdyż dzisiaj 8+5.
Miłego poniedziałku 🥳
Mnie to czeka w środę. Umówiłam się na 8:00 wiec odrobine wcześniej, ale tez nie wiem jak tam wytrzymam 🙈 Też chodzę do lux medu, dzisiaj będziesz miała wyniki, czy dłużej się czeka? 🙂
Omg, ale mnie dzisiaj mdli, za chwile chyba puszczę pawia! 🤢
Pytanko dziewczyny, czy Wy też macie tak dużo śluzu? Jest on biały lub przezroczysty, bezwonny, mam go od 3 dni znacznie więcej i się zastanawiam czy to normalne. 🤔
 
Mnie to czeka w środę. Umówiłam się na 8:00 wiec odrobine wcześniej, ale tez nie wiem jak tam wytrzymam 🙈 Też chodzę do lux medu, dzisiaj będziesz miała wyniki, czy dłużej się czeka? 🙂
Omg, ale mnie dzisiaj mdli, za chwile chyba puszczę pawia! 🤢
Pytanko dziewczyny, czy Wy też macie tak dużo śluzu? Jest on biały lub przezroczysty, bezwonny, mam go od 3 dni znacznie więcej i się zastanawiam czy to normalne. 🤔
Wyniki będą w aplikacji dzisiaj lub jutro a badania "tajne" jak HIV i coś tam jeszcze dopiero za 7 dni i odbiór tylko osobisty...
Dostałaś też "probówkę " na siku ? Bo ja się bałam ze do niej nie trafię i wczoraj kupiłam kubeczek w aptece ... a dzisiaj dostałam zjebke że tylko do tych probówek🫣

Ja mam śluz biały ale to przez luteinę dopochwową 🤦‍♀️ wiecznie coś z niej postanowi se wyjść na zewnątrz 🤷‍♀️
 
ja przed ciaza piłam nawet do 10 dziennie słaba ale czarna bez cukru. Ekspres nawet się nie wyłączał 😊teraz …. Nie pije prawie wcale :( nie smakuje mi. Dziś wypiłam z mlekiem ale mam mieszane uczucia. Mąż się śmieje że w końcu na kawie oszczędzimy 😂a ja mu w końcu udowodniłam ze moje wysokie cisnienie nie było spowodowane kawa. Lekarz tez mu to mówił choć mówił ze takie ilości nie są zdrowe. A teraz po prostu. Nie smakuje mi 👀💐🥺
Wow 10 to naprawdę dużo! 😮 ja kiedyś piłam 5-6 dziennie i myślałam, ze to dużo 😅 chwilkę temu wydaliśmy w palarni 180zl na kilka różnych kaw i aż mi jezyk w dupe ucieka, ze nie ich nie spróbuję, ale jak nie smakuje to nie będę się zmuszać :)
 
A myślicie, ze ja będę te badania o których mówicie robić jeszcze raz? 🤔 robiłam je już przed procedurą, czyli na koniec stycznia. Wszystko tam było o czym piszecie, toxo, HIV, różyczki itd
 
Wyniki będą w aplikacji dzisiaj lub jutro a badania "tajne" jak HIV i coś tam jeszcze dopiero za 7 dni i odbiór tylko osobisty...
Dostałaś też "probówkę " na siku ? Bo ja się bałam ze do niej nie trafię i wczoraj kupiłam kubeczek w aptece ... a dzisiaj dostałam zjebke że tylko do tych probówek🫣

Ja mam śluz biały ale to przez luteinę dopochwową 🤦‍♀️ wiecznie coś z niej postanowi se wyjść na zewnątrz 🤷‍♀️
A Ty ten HIV to z własnej inicjatywy/na skierowanie/ czy prywatnie ale z zalcenia lekarza? Bo ja HIV to robiłam ale dopiero jakoś w połowie ciąży 😏😏😏 i przed porodem drugi raz
 
A myślicie, ze ja będę te badania o których mówicie robić jeszcze raz? 🤔 robiłam je już przed procedurą, czyli na koniec stycznia. Wszystko tam było o czym piszecie, toxo, HIV, różyczki itd
Nie mam pojęcia. To moja pierwsza ciąża, wiec robie co mi doktorek powie, bo w życiu bym nie wiedziała bez niego co jak gdzie i kiedy 🤣
 
A myślicie, ze ja będę te badania o których mówicie robić jeszcze raz? 🤔 robiłam je już przed procedurą, czyli na koniec stycznia. Wszystko tam było o czym piszecie, toxo, HIV, różyczki itd
To zależy od lekarza. W sumie jesteś na świeżo więc może już ci odpuści te badania. Na wszelki wypadek miej wyniki od razu ze sobą i pokaż na kolejnej wizycie.
 
reklama
A myślicie, ze ja będę te badania o których mówicie robić jeszcze raz? 🤔 robiłam je już przed procedurą, czyli na koniec stycznia. Wszystko tam było o czym piszecie, toxo, HIV, różyczki itd
Różyczka, jeżeli jesteś po szczepionce, to powinna być odpuszczona. Ja też mam przebyte CMV więc to mi też odpuści
 
Do góry