reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ja mam pytanie- jak mam glukozę na czczo dobrą, to odpuści mi robienie krzywej cukrowej?
W środę mam dostać skierowania na wszystkie badania i zastanawiam się, jak to jest.
Ja myślę że tak. Dopiero krzywa jest później. Jeden raz w ciąży jeśli nie ma wcześniej takiego wskazania. Przynajmniej tak miałam 8 i. 6 lat temu
 
A mnie dźwięk serduszka 🥹🥹

@Aczkolwiek@to_na_pralkę kiedy masz wizytę? :)
Miałam w piątek 🙈 teraz mam już prenatalne i test pappa 28.04. Szybko, ale przez te zmiane opieki medycznej zanim tam mi uruchomią i się u kogoś umowie to już będzie po terminie zrobienia, wiec się umówiłam.
Nie wiem, czy sobie jakiegoś usg nie zrobię, żeby mieć pewność, ze wszystko ok zanim zapłacę 2k za jakiś nipt.
 
Jestem po konsultacji telefonicznej ze swoją lekarka. Mam w spokoju czekać na wizytę. I nic nie badać, bo mi powie co jak przyjadę. Narazie skupić się na pozytywnym myśleniu i czekać.
Nie robilam bety, ze względu że to mnie stresuje. I w takim układzie testy ciemnieją , wszystko jest ok. Więc pozwolę sobie nie robić. Prawda jest taka że to tylko dla mnie stres. A te 8 i 6 lat temu gdy byłam w ciążach z córką i synem nawet nie wiedziałam że coś takiego jak przyrost bety jest.

Nieodpowiedzialnie, ale z dbałością o swoją psychikę bety nie badam. Jestem już po cp, po biochemie. Jak będę widziała że coś się dzieje to wtedy rozważę ewentualną opcję. No wiadomo bezpieczeństwo swoje w razie ewentualności. Ale puki jest dobrze , niech będzie.

Proszę o zrozumienie 🤣
 
To zależy od lekarza. W sumie jesteś na świeżo więc może już ci odpuści te badania. Na wszelki wypadek miej wyniki od razu ze sobą i pokaż na kolejnej wizycie.
Tak zrobię :)
Miałam w piątek 🙈 teraz mam już prenatalne i test pappa 28.04. Szybko, ale przez te zmiane opieki medycznej zanim tam mi uruchomią i się u kogoś umowie to już będzie po terminie zrobienia, wiec się umówiłam.
Nie wiem, czy sobie jakiegoś usg nie zrobię, żeby mieć pewność, ze wszystko ok zanim zapłacę 2k za jakiś nipt.
Matko bosko 😮 ja miałam piątek wyjęty z życia przez te plamienia, wybacz mi 🥺♥️ rozumiem, ze wszystko jest ok? 🥹
 
reklama
Mamy ładnego kropka. Dziś zrobiona cytologia - jeśli będę lekko plamić to mam się nie przestraszyć.
Kolejna wizyta 18 kwietnia i wtedy też panel badań i założona karta ciąży.
Od dziś też L4 ze względu macicę - jakieś nieładne naczynko mam bardzo blisko blizny i trzeba to kontrolować.
 

Załączniki

  • 9B8CE107-DF96-4D72-B0B1-C87336883187.jpeg
    9B8CE107-DF96-4D72-B0B1-C87336883187.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 91
Do góry