reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Sezon na mdłości mogę uważać oficjalnie za otwarty.

Szliśmy na spacer z psem i na tym spacerze mnie wzięło: raz zimno, raz gorąco, w żołądku cały dzień było tak sobie.
I jednocześnie poczułam chęć na coś gazowanego i do tego coś słonego- weszłam do sklepu po fantę i paluszki 🫣.
 
Hej dziewczyny:) parę osób kojarzę z marcowych prawilnych witam się z wami i terminem na 18 wg miesiączki. Dziś 5+6 :) byłam dziś u lekarza pęcherzyk 11 mm bez zarodka ale sprzęt PRL :) mogę dołączyć ?
Jasne, ze tak witamy serdecznie ❤️ ah te sprzęty co stresu narobią :/ nic się nie martw planujesz jakaś wizytę jeszcze teraz ?
 
Sezon na mdłości mogę uważać oficjalnie za otwarty.

Szliśmy na spacer z psem i na tym spacerze mnie wzięło: raz zimno, raz gorąco, w żołądku cały dzień było tak sobie.
I jednocześnie poczułam chęć na coś gazowanego i do tego coś słonego- weszłam do sklepu po fantę i paluszki 🫣.
Te mdłości potrafią popsuć całą radość 🥴 Za mną dzisiaj chodzi kapucha kiszona i schabowy, więc chyba wiem co będzie jutro na obiad 😂
 
reklama
Zaczynam chyba coraz bardziej odczuwać stres związany ze zbliżającą się wizytą. Dotychczas miałam jedynie pozytywne myśli a dziś wręcz przeciwnie - że na pewno beta już spada, że nie będzie serduszka i itp. 😔 I oczywiście sama się nakręcam, co mnie tylko brzuch zaboli, że to na pewno już koniec 🥺
Chętnie jeszcze raz zrobiłabym proga ale tyle już wytrzymałam, to wytrzymam jeszcze tydzień - wtedy ponownie to skonsultuje.
 
Do góry