reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Aplikator po to jest ale jak na przykład używasz luteiny na wywołanie okresu przy próbie regulacji cyklu, kiedy nie ma ciąży. Ja w ciąży musiałam używać luteinę i miałam powiedziane, że wyłącznie palcem
Okej spróbuje, przecież nie chce źle. Mam nadzieje, ze przez te 3 dni nie zaszkodziłam tym :(
 
reklama
Dziewczyny kiedy teraz macie wizyty?

Ja dopiero mam za miesiąc i będzie to już wizyta prenatalna. Sprawdziłam mojego lekarza na tej liście co wysłałyście i widnieje wiec pójdę sprawdzić czy wszystko Ok.
 
No, z 122 na 77 nmol/l
Tez bym polecała sprawdzić w sobotę proga jeszcze raz, bo jednak spadek był z jakoś 34 na 24 (o ile dobrze pamietam pierwsze przeliczenie)? To jednak wg mnie dość sporo. A na razie noł stress bo jest dalej w normie, masz rękę na pulsie, w razie czego lekarz da Ci proga i będzie miod malina:)
 
Tez bym polecała sprawdzić w sobotę proga jeszcze raz, bo jednak spadek był z jakoś 34 na 24 (o ile dobrze pamietam pierwsze przeliczenie)? To jednak wg mnie dość sporo. A na razie noł stress bo jest dalej w normie, masz rękę na pulsie, w razie czego lekarz da Ci proga i będzie miod malina:)
Nie jestem przekonana do tego, czy da mi proga bez wcześniejszego badania USG. Ale już się doinformowałam, że takie skoki są możliwe, o ile nie spadają poza normę. Mogłam nie badać tego proga dzisiaj 🙃
 
Cudownie, że przyrost w normie ❤️ to teraz byle do soboty 😁
Mój ginekolog rozchorował się więc odwołali mi wizytę ale na szczęście mam pakiet w Medicover i udało mi się znaleźć lekarza na jutro z całkiem dobrymi opiniami, we wtorek za to ide do gina na NFZ więc będę zbadana z każdej strony a jutro idę jeszcze na bete, chce ostatni raz sprawdzić czy jest dobry przyrost. Pocichu liczę że będzie ponad 10 000 jednostek :)
 
Dziewczyny kiedy teraz macie wizyty?

Ja dopiero mam za miesiąc i będzie to już wizyta prenatalna. Sprawdziłam mojego lekarza na tej liście co wysłałyście i widnieje wiec pójdę sprawdzić czy wszystko Ok.
Za tydzień w środę potem za dwa tygodnie w środę, potem prenatalne 25.04. Pewnie jeszcze coś w międzyczasie wpadnie.
No generalnie mam sporo tych wizyt🙂.
 
Dziewczyny kiedy teraz macie wizyty?

Ja dopiero mam za miesiąc i będzie to już wizyta prenatalna. Sprawdziłam mojego lekarza na tej liście co wysłałyście i widnieje wiec pójdę sprawdzić czy wszystko Ok.
O jakiej liście mówisz ? Bo coś mi umknęło.
Mam wizytę 6 kwietnia, będę 9+1
 
reklama
Do góry