reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Całkiem normalne... I nie pociesze, ale tak już chyba będzie do końca, bo zawsze będziemy się o coś obawiać dopóki nie chwycimy naszych maluszków. Pisz zawsze jak coś Cię trapi, zawsze trochę lżej jak się człowiek wygada.
Nie martw się, nawet jak chwycimy to początkowo też będziemy się tu konsultować i porównywać 😏😏😏
 
reklama
@Lady With Cats śpisz?
Tired Stewie Griffin GIF by Family Guy
 
Cześć!
Mnie tez męczą mdłości. Nic mi nie smakuje. Cokolwiek włożę do ust to mi się wydaje zepsute.

Przeraziła mnie moja waga słoniowa (wczoraj u lekarza się musiałam zważyć) ale co ja sobie myślałam? Jadłam co chciałam to i waga rosła w górę. Eh..

Ja za tydzień idę na NFZ i liczę, że dostanę skierowanie na wszystkie badania.
Kiedy dostaliście skierowanie?
 
Cześć!
Mnie tez męczą mdłości. Nic mi nie smakuje. Cokolwiek włożę do ust to mi się wydaje zepsute.

Przeraziła mnie moja waga słoniowa (wczoraj u lekarza się musiałam zważyć) ale co ja sobie myślałam? Jadłam co chciałam to i waga rosła w górę. Eh..

Ja za tydzień idę na NFZ i liczę, że dostanę skierowanie na wszystkie badania.
Kiedy dostaliście skierowanie?
Ja na tej mojej pierwszej i ostatniej wizycie na nfz 😅
Swoją drogą śniło mi się dzisiaj, że w tej mojej przychodni gin na nfz zatrudniła się jakaś nowa babka, zapisałam się do niej i była taka super, że stwierdziłam, że jednak będę chodzić podwójnie 😁 szkoda, że to tylko sen
 
reklama
Do góry