reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie do tych które biorą luteinę dopochwowo.
Wszędzie czytam, ze dziewczynom „wypływa” całymi dniami, ze wkładki całe mokre itp itd. A ja tak nie mam, jak wezmę rano to dopiero po południu ( po drzemce 😀) delikatnie coś wyleci, taka po prostu jakby resztka tabletki ze śluzem ale to tyle 🤷‍♀️ po nocy np nic. Czy to na pewno dobrze ? Wkładam tabletkę aplikatorem
powiem tak, przepraszam odrazu, ale jak wsadzę troche głębiej to mam tak samo jak Ty😅
 
reklama
Uff ja i moje schizy, ze ona powędrowała nie wiem gdzie w sumie 🤣 a powiedz mi jeszcze jaki masz śluz przy tym jak cokolwiek wypłynie albo na aplikatorze ? Bo ja mialam dzis dosłownie kropeczke podbarwione na blady brąz na aplikatorze, a teraz po południu jak wypłynęła ta resztka tabletki to taki gesty biało żółtawy
ja mam biało-żołty
 
Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie do tych które biorą luteinę dopochwowo.
Wszędzie czytam, ze dziewczynom „wypływa” całymi dniami, ze wkładki całe mokre itp itd. A ja tak nie mam, jak wezmę rano to dopiero po południu ( po drzemce 😀) delikatnie coś wyleci, taka po prostu jakby resztka tabletki ze śluzem ale to tyle 🤷‍♀️ po nocy np nic. Czy to na pewno dobrze ? Wkładam tabletkę aplikatorem
To ja tylko się tak wtrącę, że w ciąży nie należy używać aplikatora. 😉
 
Uff ja i moje schizy, ze ona powędrowała nie wiem gdzie w sumie 🤣 a powiedz mi jeszcze jaki masz śluz przy tym jak cokolwiek wypłynie albo na aplikatorze ? Bo ja mialam dzis dosłownie kropeczke podbarwione na blady brąz na aplikatorze, a teraz po południu jak wypłynęła ta resztka tabletki to taki gesty biało żółtawy
biało żółtawy kolor :) tak jak Ty
 
To ja tylko się tak wtrącę, że w ciąży nie należy używać aplikatora. 😉
Słyszałam tez o tym, jednak Pani doktor powiedziała, ze aplikator wlasnie po to jest i jeśli robię to delikatnie to nie ma najmniejszego problemu. Eh teraz to już nie wiem. Palcem na pewno tak głębiej nie wsadzę :/
 
reklama
Słyszałam tez o tym, jednak Pani doktor powiedziała, ze aplikator wlasnie po to jest i jeśli robię to delikatnie to nie ma najmniejszego problemu. Eh teraz to już nie wiem. Palcem na pewno tak głębiej nie wsadzę :/
Aplikator po to jest ale jak na przykład używasz luteiny na wywołanie okresu przy próbie regulacji cyklu, kiedy nie ma ciąży. Ja w ciąży musiałam używać luteinę i miałam powiedziane, że wyłącznie palcem
 
Do góry