reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Cieszę się, że tylko dziś dobrych wiadomości 😍 ciężko mi Was nadrobić bo w pracy strasznie dużo obowiazkow ostatnio mam, a wieczorami padam, chyba, że o świcie będę pisać, bo też się budzę za wcześnie 😅
 
Wróciłam od lekarza , ciąża jest malutka, 4 tydzień, wszystko jest w porządku, żadnych leków mi na podtrzymanie nie potrzeba, CZEKAM NA CIEBIE MÓJ GROSZKU !! 😍😍🌈🥹
Ekstra! Rośnijcie zdrowo 🤩
Nasze 1,60cm❤️ wszystko dobrze 🥰
Wow, to już kawał dziecka 😍
Komuś szarlotki? 👅🥰
Dzieci chcą dokładkę to chyba dobra 😂
Kiedy Ty jeszcze masz siłę ciasta piec 🙈 zaraz podam adres, możesz mi trochę wysłać. Uwielbiam szarlotkę 🤭
 
Tak, badałam. Wzrósł mi z 29 na 34 ale z tego co kojarzę to on lubi spadać. Dopóki nie spadnie poniżej jakiejś tam wartości to jest ok. To jakie masz wyniki?
 
reklama
Do góry