reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Przepraszam ale jak już zostałam wspomniana to się wypowiem
Dziewczyny, czy badała któraś z was progesteron przy powtórce bety? Jakie były wyniki?
Trzepnął Cie ktoś kiedyś? 🤡
Progesteron jest wydzielany skokowo. Gdyby spadł Ci z 20 na 7 to można by było się martwić ale wahania na Twoim poziomie mają prawo się pojawić. Przy pierwszej becie mogłaś wyłapać jego skok po prostu. Oddychaj i ciesz się ze beta pięknie rośnie bo do listopada zleci Ci tak, że nawet nie zdążysz się obejrzeć a już będą patyczkiem z dupki wymaz na gbs pobierać 😁🤡 wtedy to dopiero stres 🤡😁
 
Dziewczyny, czy badała któraś z was progesteron przy powtórce bety? Jakie były wyniki?
Badałam progesteron za każdym razem jak robiłam betę .
1: 22
2: 31
I dzisiejszy 38
Ale tak jak dziewczyny pisały progesteron wydalany jest skokowo 😉
Nic się nie martw bo wartość jest jak najbardziej ok 💪♥️
A jaka Beta dzisiaj ?
 
Przepraszam ale jak już zostałam wspomniana to się wypowiem

Trzepnął Cie ktoś kiedyś? 🤡
Progesteron jest wydzielany skokowo. Gdyby spadł Ci z 20 na 7 to można by było się martwić ale wahania na Twoim poziomie mają prawo się pojawić. Przy pierwszej becie mogłaś wyłapać jego skok po prostu. Oddychaj i ciesz się ze beta pięknie rośnie bo do listopada zleci Ci tak, że nawet nie zdążysz się obejrzeć a już będą patyczkiem z dupki wymaz na gbs pobierać 😁🤡 wtedy to dopiero stres 🤡😁
Dziękuję 😘

To ja Ci odpowiem że apropos gbs to właśnie no-stress, bo nawet jak wyjdzie pozytywny i to wykryjecie, to bobas dostanie leki i będzie wszystko git :) grunt to zdążyć zrobić to badanie 😏😏😏
 
Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie do tych które biorą luteinę dopochwowo.
Wszędzie czytam, ze dziewczynom „wypływa” całymi dniami, ze wkładki całe mokre itp itd. A ja tak nie mam, jak wezmę rano to dopiero po południu ( po drzemce 😀) delikatnie coś wyleci, taka po prostu jakby resztka tabletki ze śluzem ale to tyle 🤷‍♀️ po nocy np nic. Czy to na pewno dobrze ? Wkładam tabletkę aplikatorem
 
Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie do tych które biorą luteinę dopochwowo.
Wszędzie czytam, ze dziewczynom „wypływa” całymi dniami, ze wkładki całe mokre itp itd. A ja tak nie mam, jak wezmę rano to dopiero po południu ( po drzemce 😀) delikatnie coś wyleci, taka po prostu jakby resztka tabletki ze śluzem ale to tyle 🤷‍♀️ po nocy np nic. Czy to na pewno dobrze ? Wkładam tabletkę aplikatorem
ja mam tak samo jak Ty. Generalnie bym się nie martwiła. Może my głębiej wsadzamy niż reszta? 😂
 
reklama
ja mam tak samo jak Ty. Generalnie bym się nie martwiła. Może my głębiej wsadzamy niż reszta? 😂
Uff ja i moje schizy, ze ona powędrowała nie wiem gdzie w sumie 🤣 a powiedz mi jeszcze jaki masz śluz przy tym jak cokolwiek wypłynie albo na aplikatorze ? Bo ja mialam dzis dosłownie kropeczke podbarwione na blady brąz na aplikatorze, a teraz po południu jak wypłynęła ta resztka tabletki to taki gesty biało żółtawy
 
Do góry