reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Mam takie pytanie, czy którąś z Was też w nocy budzi czasem ból nerek lub nerki, bo dziś w nocy tak naprawdę obudziła mnie po raz któryś prawa nerka?
Jak wstaję do toalety, to za kilka minut ból przechodzi.
Ja, ja! Ale ja choruję na nefropatię więc muszę za niedługo iść do mojego nefrologa jak już potwierdzę ciążę.
 
Może być też tak, że po prostu boli, bo musi więcej krwi przefiltrować.
Jednak w ciąży zwiększa się ilość krwi do filtracji w nerkach.

Ja akurat piję bardzo dużo wody w ciągu dnia, bo prawie 3 l., a przed snem potrafię wypić 0,5 l.
 
Wróciłam od lekarza , ciąża jest malutka, 4 tydzień, wszystko jest w porządku, żadnych leków mi na podtrzymanie nie potrzeba, CZEKAM NA CIEBIE MÓJ GROSZKU !! 😍😍🌈🥹
 

Załączniki

  • IMG_1498.jpeg
    IMG_1498.jpeg
    88,3 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry