reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

dziewczyny, czy ktoś ma tak jak ja-nie ma żadnych objawów? 😅 czasami bolą piersi i tyle. jestem 5+3. czy to jeszcze wszystko na mnie czeka? 😅
Ja jestem 6+0 i również nie mam żadnych objawów, nawet piersi mnie zbytnio nie bolą 🤷🏼‍♀️ Troszkę więcej tylko leje się tam na dole, ale na szczęście bez plamienia. 😌
 
reklama
dziewczyny, czy ktoś ma tak jak ja-nie ma żadnych objawów? 😅 czasami bolą piersi i tyle. jestem 5+3. czy to jeszcze wszystko na mnie czeka? 😅
ja, bolą mnie piersi i czasami jajniki raz po jednej, raz po drugiej stronie, a poza tym mam mnóstwo energii i zero innych objawów. Ja 5+4 :)
 
Ja dziś ledwo żyje laski 🥺 brzuch id wieczora pobolewa, ale nie jakoś mocno jednak trochę się zdziwiłam bo przez ostatnie dni nie miałam bólu brzucha wgl, ale staram sobie nic nie wkręcać 🙃
Aleeee na jedzenie nie mogę dziś patrzeć odrzuca mnie od wszystkiego tylko nie od miętowej herbaty 😅
Miłego dnia wszystkim i trzymam kciuki za wizyty 🥰 aa i bety jeśli ktoś robi 😘

Dziewczyny takie luźne pytanko robicie paznokcie ? Hybrydy, żele itp ? Czy już rezygnujecie z tego odkad wiecie o ciąży ? 😏
 
Ja dziś ledwo żyje laski 🥺 brzuch id wieczora pobolewa, ale nie jakoś mocno jednak trochę się zdziwiłam bo przez ostatnie dni nie miałam bólu brzucha wgl, ale staram sobie nic nie wkręcać 🙃
Aleeee na jedzenie nie mogę dziś patrzeć odrzuca mnie od wszystkiego tylko nie od miętowej herbaty 😅
Miłego dnia wszystkim i trzymam kciuki za wizyty 🥰 aa i bety jeśli ktoś robi 😘

Dziewczyny takie luźne pytanko robicie paznokcie ? Hybrydy, żele itp ? Czy już rezygnujecie z tego odkad wiecie o ciąży ? 😏
powiem więcej, mam nadzieje że nie będzie hejtu 😅 będę malować włosy bo jestem blondynką:D ale fabra bez amoniaku:)
 
dziewczyny, czy ktoś ma tak jak ja-nie ma żadnych objawów? 😅 czasami bolą piersi i tyle. jestem 5+3. czy to jeszcze wszystko na mnie czeka? 😅
Ja Ci życzę żebyś przeszła ciążę bezobjawowo 😅 tzn niech jedynym objawem będzie rosnący brzuch i kopniaki, ale nie w żebra 😅 nie chce straszyć się u mnie zaczęło się w 6+2 i z każdym dniem coraz gorzej 😭
Ja dziś ledwo żyje laski 🥺 brzuch id wieczora pobolewa, ale nie jakoś mocno jednak trochę się zdziwiłam bo przez ostatnie dni nie miałam bólu brzucha wgl, ale staram sobie nic nie wkręcać 🙃
Aleeee na jedzenie nie mogę dziś patrzeć odrzuca mnie od wszystkiego tylko nie od miętowej herbaty 😅
Miłego dnia wszystkim i trzymam kciuki za wizyty 🥰 aa i bety jeśli ktoś robi 😘

Dziewczyny takie luźne pytanko robicie paznokcie ? Hybrydy, żele itp ? Czy już rezygnujecie z tego odkad wiecie o ciąży ? 😏
Ja przed ciążą rzadko robiłam, więc chyba sobie odpuszczę 😁
 
Ja Ci życzę żebyś przeszła ciążę bezobjawowo 😅 tzn niech jedynym objawem będzie rosnący brzuch i kopniaki, ale nie w żebra 😅 nie chce straszyć się u mnie zaczęło się w 6+2 i z każdym dniem coraz gorzej 😭

Ja przed ciążą rzadko robiłam, więc chyba sobie odpuszczę 😁
haha no oby oby:) ale już jak będzie, dla mnie może być wszystko oby było zdrowe dziecko:)
 
reklama
Do góry