reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Mimo, że u mnie już w listopadzie nie zagości maleństwo, to czy mogę tu u Was zostać i cieszyć się chociaż z Wami waszym szczęściem? :) Jakoś jak czytam wasze posty z dobrymi wieściami to pomagają mi przetrwać te ciężkie chwile 🙈.
Mimo, że nie znam Was wszystkich tak dobrze, to jednak w jakimś stopniu jesteście mi bliskie. Tak, że moja prośba nie wyrzucajcie mnie stąd ❤️
 
Mimo, że u mnie już w listopadzie nie zagości maleństwo, to czy mogę tu u Was zostać i cieszyć się chociaż z Wami waszym szczęściem? :) Jakoś jak czytam wasze posty z dobrymi wieściami to pomagają mi przetrwać te ciężkie chwile 🙈.
Mimo, że nie znam Was wszystkich tak dobrze, to jednak w jakimś stopniu jesteście mi bliskie. Tak, że moja prośba nie wyrzucajcie mnie stąd ❤️
Kochana na pewno nikt Cię stad nie wyrzuci, jesteśmy z Tobą całym sercem i jeśli jakikolwiek to Tobie pomoże, zostań tak długo jak zechcesz 🥺❤️
 
właśnie się dowiedziałam że córka kuzyna chyba ma ospę, a byliśmy razem przez cały weekend🤦‍♀️ mała dostała objawy tylko dziś, więc mam nadzieje że nie dojdzie u mnie do zakażenia. chociaż przechodziłam ospę 10 lat temu jak miałam 18 lat.
 
Hej mam pytanko. Czy ten ból brzucha to normalne jest, czasem boli lekko a czasem uczucie jakbym miała zaraz wybuchnąć okresem, boje się bo miałam podobne bóle przy poronieniu z tym ze moje kreski były wtedy bardzo słabe a teraz są mocne, nie miałam żadnych plamień, stresuje mnie to dość mocno 🥺
 
Hej mam pytanko. Czy ten ból brzucha to normalne jest, czasem boli lekko a czasem uczucie jakbym miała zaraz wybuchnąć okresem, boje się bo miałam podobne bóle przy poronieniu z tym ze moje kreski były wtedy bardzo słabe a teraz są mocne, nie miałam żadnych plamień, stresuje mnie to dość mocno 🥺
Ciężko pewnie idealnie stwierdzić, jaki konkretnie masz ból brzucha, wiec odniosę do siebie, miałam ból brzucha, ale trochę inny niż na miesiączkę, momentami zakłulo. W pierwszej ciąży miałam intensywne bóle brzucha w 9-11tyg. Trafiłam spanikowana do lekarza, brzuch bolał, napisał się, miałam wrazenie, ze dostanę okres. Wróciłam do domu z zaleceniem - odpoczywać, dieta lekkostrawna więcej błonnika, bo może jelita nie pomagaja, no-spa i duphaston. I przetrwałam, po 2-3 tygodniach przeszło 🤷‍♀️
 
Ciężko pewnie idealnie stwierdzić, jaki konkretnie masz ból brzucha, wiec odniosę do siebie, miałam ból brzucha, ale trochę inny niż na miesiączkę, momentami zakłulo. W pierwszej ciąży miałam intensywne bóle brzucha w 9-11tyg. Trafiłam spanikowana do lekarza, brzuch bolał, napisał się, miałam wrazenie, ze dostanę okres. Wróciłam do domu z zaleceniem - odpoczywać, dieta lekkostrawna więcej błonnika, bo może jelita nie pomagaja, no-spa i duphaston. I przetrwałam, po 2-3 tygodniach przeszło 🤷‍♀️
ból jest w okolicy lewej pachwiny lekko kłujący
 
Hej mam pytanko. Czy ten ból brzucha to normalne jest, czasem boli lekko a czasem uczucie jakbym miała zaraz wybuchnąć okresem, boje się bo miałam podobne bóle przy poronieniu z tym ze moje kreski były wtedy bardzo słabe a teraz są mocne, nie miałam żadnych plamień, stresuje mnie to dość mocno 🥺
jeżeli to nie jest nie znośny ból to chyba norma. Tj czytałam i wiem z doświadczenia tez ze boli czasami jednak co jak co wszystko tam się zmienia rozciąga i przygotowuje. Jeśli to nie jest żaden ostry ból i nie krwawisz to bym nie panikowała ale jeśli się martwisz może zadzwoń do ginekologa i się upewnij
 
reklama
Do góry