reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ok, pytam bo mój lekarz odstawia leki po uprzednich badaniach więc myślałam, że u Ciebie najpierw zbadał czy wszystko ok a później kazał odstawić heparyne.
Myśle ze jak lekarz zaleca to chyba wie co robi. Jeden by przepisał drugi nie , co lekarz to inna opinia. Skoro mi przepisał to biorę.
Ale tutaj koleżanka się oburzyła co mnie trochę poirytowało
 
Myśle ze jak lekarz zaleca to chyba wie co robi. Jeden by przepisał drugi nie , co lekarz to inna opinia. Skoro mi przepisał to biorę.
Ale tutaj koleżanka się oburzyła co mnie trochę poirytowało
Owszem- część lekarzy napewno wie co robi ale gdyby moi poprzedni lekarze wiedzieli co robią to bym nie była w tej chwili po 8 poronieniach. Poprostu trzeba trafić na dobrego lekarza który naprawdę wie jak walczyć z danymi problemami i mam nadzieję, że każda z nas ma takiego lekarza. 🙂
 
U mnie dzisiaj pierwsze usg, aktualnie 5+1, pęcherzyk ciążowy jest i w sumie jak na razie nic więcej nie było widać, kolejna wizyta za tydzień 😁 Trochę mnie martwi, że nic więcej nie było widać, ale w sumie wcześnie jeszcze jest
 
Owszem- część lekarzy napewno wie co robi ale gdyby moi poprzedni lekarze wiedzieli co robią to bym nie była w tej chwili po 8 poronieniach. Poprostu trzeba trafić na dobrego lekarza który naprawdę wie jak walczyć z danymi problemami i mam nadzieję, że każda z nas ma takiego lekarza. 🙂
Bardzo mi przykro ze Ciebie to spotkało. Musisz być bardzo silna kobieta, nie wiem czy ja bym dała radę po tylu stratach.
Ja o swoją ciąże tez się obawiam przez tą endomende. Jakos ufam tej ginekolog i mam nadzieje ze będzie dobrze
 
U mnie dzisiaj pierwsze usg, aktualnie 5+1, pęcherzyk ciążowy jest i w sumie jak na razie nic więcej nie było widać, kolejna wizyta za tydzień 😁 Trochę mnie martwi, że nic więcej nie było widać, ale w sumie wcześnie jeszcze jest
Za wcześnie na zarodek z akcja serduszka. Ważne ze pęcherzyk jest w macicy. Zobaczyłaś wszystko co mogłaś na tym etapie :)
 
reklama
Do góry