reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Cześć dziewczyny, pozwolę sobie i ja do Was dołączyć. Według kalkulatorów termin na 20 listopada. Jestem po dwóch poronieniach i porodzie w 22 tygodniu ze względu na niewydolną szyjkę - od maja mam założony przezbrzusznie szew TAC. Żyję nadzieją, że to właśnie nasz czas 😍
Baaaaardoz no no Trzymam kciuki !!!! 🤍🤍🤍
 
reklama
Dziewczyny, zamówiłam przed chwilą, może ktoś brał?
Podobno bardzo dobra Cholina dodatkowo na mózg u maluszka, będę sobie łykać oprócz MAMA DHA, pewnie nie zaszkodzi. ;)
 

Załączniki

  • Screenshot-557.jpg
    Screenshot-557.jpg
    236,3 KB · Wyświetleń: 66
Sprawdzanie wyników bety na stronie diagnostyki co 5 minut oficjalnie uważam za rozpoczęte 😂😂😂😂🤦🏻‍♀️
Masz dobrze. Ja wyniki teoretycznie dopiero jutro po 15 ale znowu umówiłam się z babeczką z prośbą o smsa. Kupiłam dziś jej czekoladę więc liczę na info 😂
Dziewczyny, zamówiłam przed chwilą, może ktoś brał?
Podobno bardzo dobra Cholina dodatkowo na mózg u maluszka, będę sobie łykać oprócz MAMA DHA, pewnie nie zaszkodzi. ;)
Czy ja wiem...wg mojego ginekologa zbyt dużo leków w ciąży też nie jest ok. Powinno się brać te podstawowe witaminy i nie przesadzać za bardzo.
 
Wszystkie coś teraz przeziębione . Mnie tez łapie ale mnie alergia . Dzisiaj na wizycie dopytam lekarza co mogę brać w kryzysowych sytuacjach . Bo momentami to kicham ze 20x pod rząd . Echh

W szkole to naprawdę trzeba uważać bo tam to jest mnóstwo różnych chorób bakterii i wirusów.
Pomysl może nad l4 🧐
Ja jestem zdrowa jak rydz, ale powszechnie wiadomo, ze złego diabli nie biorą 😛😛😛

Ja rano skoczyłam na betkę a po południu 2 różnych lekarzy w dwóch różnych miastach z 2 różnymi sprzętami. Dzisiaj się okaże czy zarodek się pojawił. 🤞
Trzymam kciuki, koniecznie daj znać 🤞🏻
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
 
reklama
Do góry