reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
to ja jestem w tyle, bo dopiero niedługo będę szła 😂
Nie na moje nerwy 😂


Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
Maleńka nic się nie przejmuj 😂
ja się wybieram dopiero 13 kwietnia 🫣😂 33dpt to dopiero szaleństwo 😂
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
Też będę miała ok 6+3 o ile dobrze liczę. 😉 No ja już niby jedną miałam ale to tylko żeby wykluczyć pozamaciczną.
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
nieee kochana, to super! Zobaczysz już serduszko pewnie, wiec nie przejmuj się innymi. Ja byłam wcześniej, ale to z powodu plamien i krwawienia. Wiec trzeba było sprawdzić, inne dziewczyny tez były wcześniej bo np był mniejszy przyrost bety, albo plamienia albo silne mdłości.
Jest Ty czujesz się dobrze, to myśle ze ta wizyta będzie w odpowiednim momencie 😄 zreszta, przecież Ty jesteś pod kontrola lekarza, czyli wszystko w porządku
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
Mnie tak lekarz umówił na wizyte
Właśnie czekam , jestem posrana
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
Ja nie byłam na ani jednej becie tylko test ciążowy i na usg poszłam 6+5 myślałam ze byłam 7+3 tc ale ginekolog mnie poprawił 😜
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣

Ja mam 6+1 z moich obliczeń i aplikacji 23 marca i przebieram nogami ...rany jak ten czas się ciągnie🤣
 
Powiedzcie, czy tylko ja jestem taka szalona, ze pierwszą wizytę u lekarza będę mieć w 6+3? 🙈 mam wrażenie, ze Wy cały czas macie wizyty tylko ja czekam nie wiadomo na co 😂 chyba znów robię coś źle 🤣
Ja tez jestem taka. Byłam u doktorka, ale bez usg, pobrałam skierowania, ale wyłamuje się i idę w piątek 🙈 nie krzycz. Będę zgodnie z om 7+1, a normalnie pewnie 6+1, ale nie chce mieć kolejnego weekendu pod znakiem zapytania. Tu mój szef takie plany, nowych ludzi mi chce przesuwać pode mnie, a ja tak przebieram nogami, żeby potwierdzić i mu powiedzieć, ze biorę tych ludzi, ale niech ma gdzieś z tylu plan B, gdyby się okazało, ze nie mogę pracowac
 
Muszę bo się uduszę !
Okres spóźniał się dwa dni, ostatnio zle się czułam, mam wilczy apetyt i do tego płacz z byle powodu był wczoraj, więc dziś rano skoczyłam po dwa opakowania testu i ujawniły się mocne krechy jestem 15dpo, trochę się boje bo już jestem po jednej stracie
Oby było dobrze 🥹🥹🌈🌈🌈
 

Załączniki

  • 6E0B892C-37F9-42A8-AC2F-082B00592BA5.jpeg
    6E0B892C-37F9-42A8-AC2F-082B00592BA5.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 99
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry