reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Wszystkie coś teraz przeziębione . Mnie tez łapie ale mnie alergia . Dzisiaj na wizycie dopytam lekarza co mogę brać w kryzysowych sytuacjach . Bo momentami to kicham ze 20x pod rząd . Echh

W szkole to naprawdę trzeba uważać bo tam to jest mnóstwo różnych chorób bakterii i wirusów.
Pomysl może nad l4 🧐
O pracy porozmawiam w środę z lekarzem. Nie ukryte, że chciałabym pracować do wakacji. Jestem wychowawcą klasy 8, więc nie chciałabym ich tak nagle zostawiać. Ale wiadomo, dzidziuś najważniejszy.
Życzę duuuuzp zdrowia. Sioooo wstrętne kichanie!
 
reklama
Cześć dziewczyny, pozwolę sobie i ja do Was dołączyć. Według kalkulatorów termin na 20 listopada. Jestem po dwóch poronieniach i porodzie w 22 tygodniu ze względu na niewydolną szyjkę - od maja mam założony przezbrzusznie szew TAC. Żyję nadzieją, że to właśnie nasz czas 😍
Musi tak być! Życzę Ci żebyś powitała w listopadzie swoje maleństwo, żeby los Wam to wszystko wynagrodził❤️
 
Zadzwoniłam rano do lekarza, pani z rejestracji ma pogadać z nim i ma mi oddzwonić między pacjentkami.
A wiecie co jest najlepsze? Jeszcze do wczoraj się cieszyłam, że jest ta ospa w przedszkolu, bo chciałam żeby przechorowała teraz, a nie za rok jak będzie niemowlę w domu 😁

Z rzeczy przyjemniejszych biorę pregna vomi i nie mam takich mdłości, więc polecam 💪 po pierwszej gumie myślałam, że się zrzygam, ale teraz już się chyba przyzwyczaiłam i pomagają naprawdę 😊

@Kaala trzymam kciuki za wizytę ❤️
I za piękne bety też 💪
Któraś jeszcze dziś wizytuje?
Ja rano skoczyłam na betkę a po południu 2 różnych lekarzy w dwóch różnych miastach z 2 różnymi sprzętami. Dzisiaj się okaże czy zarodek się pojawił. 🤞
 
Cześć dziewczyny, pozwolę sobie i ja do Was dołączyć. Według kalkulatorów termin na 20 listopada. Jestem po dwóch poronieniach i porodzie w 22 tygodniu ze względu na niewydolną szyjkę - od maja mam założony przezbrzusznie szew TAC. Żyję nadzieją, że to właśnie nasz czas 😍
Gratulacje i witamy ❤️ tym razem musi być wszystko w porządku, uda się ✊
Ja rano skoczyłam na betkę a po południu 2 różnych lekarzy w dwóch różnych miastach z 2 różnymi sprzętami. Dzisiaj się okaże czy zarodek się pojawił. 🤞
Trzymam kciuki ✊❤️
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
przepraszam, że bardzo rzadko się odzywam, ale czuję się fatalnie. My znowu chorzy, córka ma katar i kaszel, a mnie boli gardło. Oczywiście poszłam do pracy :(
Do tego u mnie okropne mdłości...rano, jak jestem głodna, a wieczorem to już bez różnicy, mam wrażenie, że nic na nie nie działa.
Pisaliście o ospie i półpaśćcu. W dzieciństwie chorowałam na ospę, a gdy miałam 29 lat na półpaśca :(
Też mam córkę w przedszkolu i również boję się tych chorobsk, które może przynieść do domku.
Sama też pracuję z dziećmi (jestem nauczycielką w sp) i obawiam się, żeby ktoś mnie czymś nie poczęstował. Chociaż, w poprzedniej ciąży pracowałam do 7,5 miesiąca i na szczęście wszystko było dobrze.

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania i wynik ☺️
A ja odliczam do środy.
Miłego dnia.
Ja wczoraj na mdłości zajadałam imbir marynowany, pomogło i dzięki temu mogłam zasnąć :)

Gratulacje dla dziewczyn które dołączyły! ❤️

@Lady With Cats Kochana, jak tam psinka? Mam nadzieje, że to nic poważnego! Powiem Ci, że ja na samą myśl o tym żeby coś mojej Majeczce się zadziało to też bym drżała ze strachu. To moja psia córeczka i świat mój by się zawalił gdyby krzywda jej się działa… Tulę mocno, daj koniecznie znać bo też się martwię! ❤️❤️❤️
 
Do góry