reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ospy już raczej nie (3 razy to byłaby naprawdę wyjątkowa sytuacja), ale zawsze półpaśca możesz złapać... Niea reguły. Ja zaraziłam się w pracy gdzie inni normalnie zdrowi a część ospy nawet nie miała. A byłam wtedy przeziębiona i mnie załapało.
No ja miałam ospę i półpaśca w przeciągu 2 miesięcy...
 
Cześć Kochane.
Mało jestem aktywna, bo wczoraj dorwała mnie migrena i cały dzień spałam… próbowałam wziąć Apap, to zaraz po tym jak zażyłam przytuliłam kibelek. Jestem dzisiaj taka otepia przez to 🙁 Potworny to był wczoraj dzień.

Trzymam kciuki Kochane za wszystkie badania i wizyty ❤️
Miłego dnia 😘
 
Ale nadal trzymają Cię w szpitalu? W jakim celu skoro nawet badań żadnych Ci nie robią? 😒 to już lepiej byłoby w domu być w bezpiecznym otoczeniu..
Jestem w domu, lekarka powiedziała, że bez sensu mnie kłaść na oddział, skoro luteinę mogę przyjmować w domu. Niewiedza jest najgorsza 😐
 
Cześć Kochane.
Mało jestem aktywna, bo wczoraj dorwała mnie migrena i cały dzień spałam… próbowałam wziąć Apap, to zaraz po tym jak zażyłam przytuliłam kibelek. Jestem dzisiaj taka otepia przez to 🙁 Potworny to był wczoraj dzień.

Trzymam kciuki Kochane za wszystkie badania i wizyty ❤️
Miłego dnia 😘
Współczuję bardzo ❤️ znam ten ból, w sobotę wieczorem miałam to samo ☹️ Mi chwilową ulgę przyniosły zimne okłady na czoło i skroń, ale nudności były potworne 🤢
 
reklama
Jestem w domu, lekarka powiedziała, że bez sensu mnie kłaść na oddział, skoro luteinę mogę przyjmować w domu. Niewiedza jest najgorsza 😐
Powiem Ci ze ja na Twoim miejscu na cito szukałaby innego lekarza żeby mnie przyjął po Twojej ostatniej wizycie . Bo to co ta lekarka mówi to jest jakiś żart. Daje Ci luteinę a nie zrobiła podstawowego badania jakim jest progesteron oraz mogła już zlecić sprawdzenie przyrostu betaHCG . Po jednej takiej wizycie u niej nigdy bym się więcej tam nie pojawiła .
 
Do góry