reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

To fakt, przy takiej becie z dziś zarodek powinien już być ale czy ten lekarz wczoraj miał dobre usg?
Dokładnie. Dużo zależy od aparatu USG, ja we wtorek byłam prywatnie to ledwo było widać pęcherzyk ciążowy, ze środy na czwartek w szpitalu zrobili mi USG i było widać i pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym, a rano w czwartek już był i zarodek. Więc tak, aparat USG ma wielkie znaczenie.
 
reklama
To fakt, przy takiej becie z dziś zarodek powinien już być ale czy ten lekarz wczoraj miał dobre usg?
Niestety tak. Od 5.03 ciągle zmagam się albo z brązowym brudzeniem, albo z krwistym plamieniem. W poniedziałek kolejna beta i 2 wizyty u dwóch niezależnych lekarzy. Zwariuje w weekend 🤦‍♀️
 
Cześć dziewczyny! :) chciałam się nieśmiało przywitać. Wklejam foto testu z wczoraj, jutro powtórzę i w poniedziałek będę się umawiać do mojego gine. Termin z apki wyskakuje na 25.11 :) krótko o mnie - to moja 4ta ciąża. Dwie pierwsze to były biochemy, po nich się badałam, wyszło mi pai w homozygocie więc został wdrożony Acard i heparyna od pozytywnego testu i z tej ciąży na lekach mam synka, który 15.04 kończy roczek :) trzymam kciuki za Was wszystkie, już niestety nie nadrobię tylu stron, ale mam nadzieje, że uda mi sie być od teraz na bieżąco.
 

Załączniki

  • DE037768-4AF9-421C-A852-51C3C4E2E794.jpeg
    DE037768-4AF9-421C-A852-51C3C4E2E794.jpeg
    861,8 KB · Wyświetleń: 79
Niestety tak. Od 5.03 ciągle zmagam się albo z brązowym brudzeniem, albo z krwistym plamieniem. W poniedziałek kolejna beta i 2 wizyty u dwóch niezależnych lekarzy. Zwariuje w weekend 🤦‍♀️
Rozumiem. Jedyne co teraz możesz zrobić to dużo odpoczywać i jakoś przetrwać do poniedziałku...
Trzymam kciuki żeby było dobrze.
 
Niestety tak. Od 5.03 ciągle zmagam się albo z brązowym brudzeniem, albo z krwistym plamieniem. W poniedziałek kolejna beta i 2 wizyty u dwóch niezależnych lekarzy. Zwariuje w weekend 🤦‍♀️
Nie mam słów, które mogłyby Cię pocieszyć, mogę jedynie trzymać kciuki żeby wszystko okazało się w porządku.
Jakie masz plany na weekend? Musisz sobie jakoś zorganizować ten czas żeby szybciej Ci zleciał :)
 
Martwię się trochę bo długo trzebq czekać do tego 24.03 na USG bo we wrotek wyrywałam 8 z takim bolem i stanem zapalnym ale nie było innego wyjścia
 
Cześć cioteczki ❤️
Oto moje czwarte szczęście
Serduszko bije, tętno ma 120 i mamy 6+3 z terminem na 07.11
Ja mam zakaz współżycia i nakaz sporego odpoczynku oraz Duphaston 2x1 doustnie
 

Załączniki

  • 67EB1D8B-8218-4A63-AE68-98CD6077A53D.jpeg
    67EB1D8B-8218-4A63-AE68-98CD6077A53D.jpeg
    389,6 KB · Wyświetleń: 127
Ostatnia edycja:
Kochana nie denerwuj się! Moja każda ciąża z USG była 2 tygodnie młodsza , obecna też . Ja mam długie cykle i często późno owulację także to jest normalne , pamiętaj że nasze organizmy nie są 0-1 tu potrafi się taka magia zadziać że , szok. Przecież Karola @Calineczka92 jest w ciąży z cyklu gdzie lekarze twierdzili że nie było owulacji ;)
Powtórzysz USG za kilka dni i bedzie wszystko wiadomo. Proszę tu tego dzidziola nie skreślać na starcie 😘❤️
Dokładnie tak. Proszę mi nie skreślać dzidziol 💚🍀.
U mnie był na początku młodszy, teraz przyspieszył i nijak się w ogóle to ma z owulacja 😅. U nie jednej dziewczyny była różnica spora, potem się normuje 😊. U jednej nie było nic, potem nagle bijące serduszko. Ja trzymam kciuki 💚🍀🍀. Także jak wychodzi na usg młodsze nic na razie się nie dzieje, poczekajmy wojownik jeszcze się pokaże 🍀
 
reklama
Nie mam słów, które mogłyby Cię pocieszyć, mogę jedynie trzymać kciuki żeby wszystko okazało się w porządku.
Jakie masz plany na weekend? Musisz sobie jakoś zorganizować ten czas żeby szybciej Ci zleciał :)
Póki co to siedzę w sieci i czytam, szukam, sprawdzam🤣 ale braknie mi internetów do poniedziałku. Musze brać męża za głowę i coś zaplanować 🤦‍♀️ Dziękuję za miłe słowa 😚
 
Do góry