reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Morning dziewczyny 😁

Cala noc śniło mi się ze ronię ciąże i szukam w sklepach sękacza 🙈 z tego wszystkiego są się bałam pójść so łazienki rano 😉
 
Bonjorno dziewczyny 😊
mi tak od kilku dni nos blokuje że nie mogę oddychać przez co ciężko mi spać, woda morska niestety nie pomaga i zastanawiam się czy można jakieś krople stosować?
Miłego dnia dziewczyny
 
Morning dziewczyny 😁

Cala noc śniło mi się ze ronię ciąże i szukam w sklepach sękacza 🙈 z tego wszystkiego są się bałam pójść so łazienki rano 😉
podobno sny interpretuje się na odwrót :-) urodzisz zdrowego bobaska ci będzie lubił sękacze 😂

Mi się o 6:30 załączył „program matka” i od rana wije gniazdo i sprzątam. Zamówiłam nowe obrusy i ukułam podłogę w całym domu. Teraz leżę i myśle co jeszcze posprzątać.
 
Buongiorno! Buongiorno wszystkim😃!

To widzę, że możemy z niektórymi rękę podać, bo też miałam głupie sny (co nie @Phoenix40 😎?).

Obudziłam się z bólem okresowym na dodatek pierdziałam, jak na okres i poleciałam od razu do toalety.
Na szczęście na papierze biało, cyce bolą.
 
reklama
Do góry