reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Dzisiaj przy ogarnianiu znalazłam jeszcze jeden test 🙈 i stwierdziłam ze polecę sobie zobaczyć 😂 takie fajne tłuściochy wyszły 🥰 jak to mega cieszy kiedy wcześniej przy każdym cyklu nic na testach nie było i latarką od telefonu doszukiwałam się chociaż cienia 🥹❤️
 

Załączniki

  • IMG_0542.jpeg
    IMG_0542.jpeg
    50,3 KB · Wyświetleń: 85
reklama
jak Ty poziomko to zrobiłaś?? ;D
Nie wiem szczerze mówiąc. W pierwszych tygodniach nie jadłam do 15, bo nie mogłam, ale za to popołudniami i wieczorami nadrabiałam 😅 miałam tylko brzuch wiekszy
zazdroszczę że macie kiedy odpoczywać ja jestem mega senna i bym dużo dała żeby w dzień się położyć czasem i nawet przymknąć oko na 15 min,ale akurat teraz wyprowadzka od 1 marca i jedziemy na całego 🙈 codziennie coś,jak nie malowanie to ogarnianie ogrodu,mycie okien,rozpakowywanie i sprzątanie całego domu,nie mam nawet kiedy wyluzować,chwilami zapominam ze jestem w ciąży bo takie tempo wszystkiego,wiem ze to nie dobrze bo powinnam teraz odpoczywać ale nie ma jak 🏡😆 jedyne co to staram się pamiętać aby nie dźwigać,unikam tego jak ognia.
Ale wiesz co jest cudowne? Że zrobilas to teraz, a nie z noworodkiem 😉
woow 7 kg ? To faktycznie nie dużo 🤰🥰 całkiem spoko,bo wiadomo ze kobieta po ciazy nadal chce czuć się dobrze w swoim ciele
Po ciąży to ja po tygodniu wyglądałam jak przed. Jak wychodziłam ze szpitala to wszyscy się dziwili, czy to aby na pewno ja rodziłam, bo normalnie jakby mi brzuch ścięli 🤣 wagowo po powrocie do domu miałam pół tyle co przed ciążą 🤯
Dzisiaj przy ogarnianiu znalazłam jeszcze jeden test 🙈 i stwierdziłam ze polecę sobie zobaczyć 😂 takie fajne tłuściochy wyszły 🥰 jak to mega cieszy kiedy wcześniej przy każdym cyklu nic na testach nie było i latarką od telefonu doszukiwałam się chociaż cienia 🥹❤️
No namówiłaś. Chyba jutro też machnę z rana 🤭
 
Przed chwilą miałam takiego smaka na sok pomarańczowy, że aż smutno, że go nie miałam 😥🤣
 
reklama
Do góry