reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

@Lili88 kobiety z niedoborami i większym BMI powinny brać zwiekszona dawkę witamin. Jeśli masz. Iesobir żelaza, musisz je brać bo twój organizm się wykończy w ciąży.

Miałam to samo w każdej ciąży (anemia od 20 lat spowodowana probowmami z przyswajaniem) i zarówno Endo, gin jak i gastro kazali brać. Najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem i często badaj krew.

Ale jak Cat pisze, nie powinno się nagle brać więcej i niewidomo czego.
 
reklama
kurczę to u kogoś innego przeczytałam Żr bierze więcej suplementów. Przepraszam skojarzyło mi się mylnie, że to Ty.

Mi endo kazała brać folik i D4000
Ja mam tez niedobór żelaza.
Moja endo ogólnie nie uznaje suplementów i każe każda witaminę brać w leku w osobnej tabletce. Jak skończę puerie uno będę brała sam folik i wit D.
Ja ogólnie mam duże niedobory D i żelaza.
Szkoda mi wyrzucać tabletki dlatego skończę.

Brałam tez tą witaminę b i boje się przestać je brać bo głupio wierze, że to właśnie one pomogły mi zajść przy moim wyniku AMH 0,5
Mi gin na wizycie przed ciążą powiedział, że mam brać coś, co ma dwie formy kwasu foliowego, bo ten zwykły nie każda przyswaja. Biorę właśnie puerię.
 
Dziewczyny, czy któraś ma śluz podbarwionym na brązowo?

Progesteron mam na dobrym poziomie.

No ale wiecie- głowa po poronieniu swoje robi.
 
Dziewczyny, czy któraś ma śluz podbarwionym na brązowo?

Progesteron mam na dobrym poziomie.

No ale wiecie- głowa po poronieniu swoje robi.
U siebie nie, ale sąsiadka miała plamienia bardzo długo w ciąży, a teraz ma półrocznego bobasa w domu 😉 często się słyszy o plamieniach w ciąży, najważniejsze, że to nie żywa krew.
 
Najgorsze jest to, że poronienie odbierają nam radość z ciąży..
to zostaje w głowie.
Ja nigdy nie zapomnę jak obudziłam się w nocy cała we krwi. Dlatego teraz boje się tych nocy. W ciągu dnia wszystko jest dobrze… a w nocy strach się nasila.

Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Czuje, że mam kogoś komu mogę się zwierzyć. Bardzo tego potrzebuje.
 
reklama
Do góry