reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, ja to chyba jedyne co to pojadę na tą wizytę potwierdzić poronienie. Niedawno wyleciało ze mnie kilka skrzepów-sporej wielkości w połączeniu z różowo-brązową krwią i śluzem. U mnie zazwyczaj tak zaczyna się poronienie... to już nie jest zwykłe plamienie...
Wiem, ze już przez to przechodzilas i wiem tez co głowa podpowiada ale może jednak to jakiś krwiak, może to się oczyszcza ? Tak bardzo chce w to wierzyć :(
 
reklama
Wiem, ze już przez to przechodzilas i wiem tez co głowa podpowiada ale może jednak to jakiś krwiak, może to się oczyszcza ? Tak bardzo chce w to wierzyć :(
Nie wydaje mi się żeby krwiak mógł stworzyć aż takie duże, okresowe skrzepy bo chyba by musiał być wielki...
 
Dziewczyny, ja to chyba jedyne co to pojadę na tą wizytę potwierdzić poronienie. Niedawno wyleciało ze mnie kilka skrzepów-sporej wielkości w połączeniu z różowo-brązową krwią i śluzem. U mnie zazwyczaj tak zaczyna się poronienie... to już nie jest zwykłe plamienie...
Nie trac nadziei. Trzymam kciuki by było dobrze. 😘😘
 
Dziewczyny, a tu już tylko ja zostałam bez wizyty, czy jeszcze ktoś oczekuje? 😏
ja, dopiero mam 4.04 pierwszą, to będzie 8 tydzień ☺️
A tak z ciekawości na to badanie nifty decydujecie się same z siebie czy lekarz sam powiedział że są jakieś wskazania ??
ja sama z siebie, chcę od razu wiedzieć płeć a nie czekać i oczywiście czy zdrowe ;)
Spoko ja wczoraj liczyłam na palcach ile to jest 21-3 😏
ja właśnie w kalkulatorze ile to jest 100-51 bo musiałam klientowi wydać i jakimś cudem w głowie wychodziło mi 59 o_O
 
A ja dziś spać nie mogłam w nocy, obudziłam się i męczyłam 2h. A jak zasnęłam to mi się takie głupoty śniły... Że ugryzłam coś i jedna jedynka na dole mi się złamała, dwójka na dole wypadła całkowicie, ogólnie wszystkie jedynki i dwójki do wyrwania. Masakra... A niby jest coś takiego, ze sny o zębach to źle wróżą... 😭 może to zabobony, ale się zestresowałam. I że potem byłam u ortodonty mojego i on twierdził, że to nie jego wina. A ja mówiłam, że czyja skoro druta retencyjnego mi nie przykleił...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich! :)
Dosyć późno odnalazłam to forum, jestem w połowie czytania ale chciałam się przywitać :)
Termin wg OM wypada mi na 04.11., wg USG i owulacji na 07.11. To moja pierwsza ciąża i od razu z przebojami - w 6 tygodniu krwawiłam dosyć mocno, później długo plamiłam, lekarz przepisał Duphaston 3x2 i tak sobie będę go zażywać do minimum 16 tygodnia. Ale na ten moment wszystko wygląda dobrze, na ostatnim USG było 7+6 i 1,52 cm bejbika 💚
Pozdrawiam 😘
 
Do góry