reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Bez sensu- mieszkam w mieście w którym zepsuli mi zabieg łyżeczkowania i przez nich mam uszkodzoną szyjkę i macicę- oni odrazu bez USG by mnie wzięli na zabieg. O 12 mam wizytę u mojej dr więc 3h nic nie zmieni. Progesteron mam, nic więcej itak mi nie dadzą w szpitalu a przy ich sprzęcie to nawet pęcherzyka by nie znaleźli a raczej go jeszcze nie poroniłam. Tam to jedyne co to mogą mnie zabić, już jedną sepsę mi wywołali.
Ech. Nie wiem co nawet mam napisać 😓
Jeszcze trochę do wizyty …🤞
 
Umówiłam się na konsultację do innego lekarza na jutro ,ale nie robię sobie nadzieji.
W opisie mam pęcherzyk ciążowy z rozdętym pęcherzykiem żółtkowym,bez prawidłowego echa zarodka.
Żadnych pomiarów nic.
Dobrze zrobiłaś, trzeba mieć jednak pewność, ja wiem, ze ciężko w tej sytuacji wierzyć ale już różne rzeczy się słyszało i czytało tutaj.
 
Dziewczyny strzelcie mi w łeb 🤦‍♀️ trafiłam na forum na wątek o poronieniu zatrzymanym i tak się zeschizowalam, ze rycze od 15 min i nie mogę przestać 😳😭😭😭
ja też wczoraj na to trafiłam i odrazu miałam takie czarne myśli😭myślałam od razu o drigiej wizycie za 2 tyg, żebyserduszko się biło
 
reklama
Do góry