reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
co polecacie na zatkany/suchy nos/zatoki. Mam taka sachare ze nie wytrzymiem. Nie umiem spać z otwarta buzia , zawsze na noc musiałam czymś popsikac
Help!
Nawilżacz powietrza może? Są tez takie do których można aplikować jakieś olejki eteryczne
Tak tak mam u swojego i już czekam cierpliwie jest nadzieja pewnie że jest głowa do góry musi być to podstawa żeby było dobrze :) ja głupia też trochę sugeruje się tym że z córką ten sam wiek było serduszko i wszystko
Co by nie było to nie masz teraz niestety na nic wpływu. Musisz poczekać do wizyty i uzbroić się w cierpliwość. A na razie uszy do góry i trzeba mieć nadzieje ze będzie dobrze, bo internety mówią ze o pustym jaju mówimy jak pęcherzyk ma 25mm i nic w nim dalej nie ma:)

To jest porażka 😓
Gdzie można taki olejek kupić ?
Może te plasterki co reklamują , aromactiv czy jakos tak ? 🧐
Ten aromactiv to wg mnie okropny jest. Nakleilam to na zagłówek łóżka jak mały z nami spał i był chory to myślałam ze się uduszę 🤣 ale stary znów mówił ze lepiej mu się oddychało 😅
 
Nawilżacz powietrza może? Są tez takie do których można aplikować jakieś olejki eteryczne

Co by nie było to nie masz teraz niestety na nic wpływu. Musisz poczekać do wizyty i uzbroić się w cierpliwość. A na razie uszy do góry i trzeba mieć nadzieje ze będzie dobrze, bo internety mówią ze o pustym jaju mówimy jak pęcherzyk ma 25mm i nic w nim dalej nie ma:)


Ten aromactiv to wg mnie okropny jest. Nakleilam to na zagłówek łóżka jak mały z nami spał i był chory to myślałam ze się uduszę 🤣 ale stary znów mówił ze lepiej mu się oddychało 😅
No a olejek mozna sobie dozować, ja tam daje 5 kropli na piżamę i około po 4 krople z lewej i prawej strony poduszki 😂
 
reklama
Cześć! Można do Was jeszcze dołączyć...? :-)
Best Friends Love GIF by Kennysgifs
 
Do góry