reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Ja już po wizycie.
Jest pęcherzyk ciążowy i maleńki zarodek lekko widoczny,ale echo zarodka nie jest takie jakie gin.chcialsby widzieć wyraźnie.Za tydzień mam się pojawić żeby sprawdzić czy pojawi się serduszko.
Będzie dobrze na pewno, tak jak dziewczyny już pisały czasem to kwestia jednego dnia. Za tydzień zobaczysz piękny migający punkcik:)

Mam wyniki dzisiejszej glukozy. 94,3 mg/dl.
Patrząc na to że w 4tc z groszem było 97 i 98, to dobrze wiedzieć, że jest chociaż odrobinę niższa.
No tak ale to i tak ponad norme a czy 94 czy 97 to nie robi różnicy bo to glukoza. Jutro bys zrobiła i mogłoby byc i 99 🤷‍♀️ jak długa przerwę zachowujesz od badania? Ja np zawsze zachowywalam 12h i były wyniki w okolicy 97 właśnie a raz zachowałam 8h i miałam glukoze 78. Podobno jak jest za długi odstęp czasu to wydziela się coś z wątroby i wtedy glukoza się podnosi 🤔
 
reklama
wasi ginekolodzy robili usg przez brzuch przy mężach , a mój pod koniec ciąży jak poszłam się rozebrac do badania to słyszę ze coś tłumaczy mężowi, ja wychodzę a to się okazało ze mój gine uczył męża jak pobrać gbs hahaha mowie o nie nie bez przesady ja się do pana pofatyguje na pobranie 😂 ogólnie to mąż wchodził ze mną do gabinetu od razu, był przy badaniu na fotelu, przy usg dopochwowym i jeszcze przy porodzie główkę dotykal a ja nie chciałam 🙈
 
Do góry