reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dziękuję dziewczyny,trochę się martwię ale z drugiej strony jest pęcherzyk i ledwo widoczny zarodek więc to jest w sumie dobra wiadomość i trzeba się cieszyć chyba
będzie dobrze! jeszcze jak lekarz mówi że jest to 5 tc, to dlatego jeszcze może i nie widać dobrze serduszka. trzymam kciuki!
 
Z moich i aplikacji wyliczeń 6+1
A lekarka stwierdziła że to raczej 5
Bardzo dużo zależy od sprzętu, którym lekarz dysponuje.
U mnie pomiędzy wizytą we wtorek a wczorajszą była kolosalna różnica w obrazie.
Po pierwsze „mój” gin widział zarodek o wielkości 4,3 mm i można stwierdzić, że to było echo wiek ciąży 6+1, a wczoraj na wizycie widziałam dokładnie tę kijankę z ogonkiem- ma 9 mm i wiek się zgadza z OM- dziś jest 7+0.

Także nie martw się, bo wszystko idzie w dobrym kierunku.
Słyszałam i mam nadzieję że będzie syn 8-)
Życzę Ci syna, ale masz szansę 50% na niego 😉.
To jest taka sama legenda, jak z tymi nogami w górze po stosunku xD.
@Lady With Cats wczorajsze badanie na którym był mąż bylo transwaginalne czy przez brzuch?
Transwaginalne.
 
@PannaKiki , jeszcze a propos tej teorii:

Trochę się tym interesuję, bo na studiach miałam i anatomię z fizjologią, i inżynierię genetyczną, i genetykę.
Z naukowego punktu widzenia to po prostu bujda, a ta teoria już dawno została obalona.
 
Dziękuję dziewczyny,trochę się martwię ale z drugiej strony jest pęcherzyk i ledwo widoczny zarodek więc to jest w sumie dobra wiadomość i trzeba się cieszyć chyba
Dokładnie tak, a najwidoczniej ciąża jest młodsza bo po prostu później owulacje miałaś. Będzie dobrze ❤️
 
reklama
Mam wyniki dzisiejszej glukozy. 94,3 mg/dl.
Patrząc na to że w 4tc z groszem było 97 i 98, to dobrze wiedzieć, że jest chociaż odrobinę niższa.
 
Do góry