reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny nie dajmy się zwariować 😜
Hybrydę robiłam zawsze i na cc też ją miałam i tu Was zaskoczę 🙃🫣 Na wszystkich palcach 😂!
Nikt , nic słowem się nie odezwał , nie zwrócił uwagi czy krzywo się patrzył 🙃No po za koleżanką z sali 😜 ale ona wogole była dość specyficzna 😉
A mnie się wydaje, że wsyztsko zależy od szpitala i lekarzy. Jeden ma to gdzieś a inni każe zdjąć. A niesety nie ma jednych odgórnych zasad i najlepiej wypytać w swoim szpitalu przed porodem.
Dziewczyny, ja jutro wizytuje. USG w 7tc+5d.
Tak to był luzik, ale zaczęłam się trochę stresować. Piersi bolą najgorzej jak stanik zdejmę wieczorem. Brzuch prawie nie pobolewa, tylko niektóre zapachy mnie drażnią, czasem się beknie, gazy... jakaś drzemka wpada po południu, ciutke gorzej wieczorami czasem sie czuję. Aż zaczynam się bać czy nie za "łatwo" i prawie "bezobjawowo" mi ten czas mija... Mam nadzieję, że jutro na USG będzie wszystko super. Martwi mnie też, że lekarz prowadzący na glukozę 97,5 powiedział, że jest ok i spokojnie... a normy są do 92... Może jutro proszę sobie glukoze. Bo ostatnio robiłam w 4tc + 3 dni o ile dobrze pamiętam... Może za wcześnie porobiłam te wszystkie badania...
Czy któraś będzie robiła test pappa przy usg genetycznym w 12 tygodniu?
Będę robić. Robiłam w pierwszej ciąży to i tu zrobię. Jeśli wyniki będą złe to robię potem nifty
 
reklama
Odnośnie Testu Nifty, na pewno któraś wie z was bo ja nie ogarniam liczenia tygodni i może mi pomoże. 😓
"po 10. tygodniu ciąży." to znaczy że można robić jak jest 9+1, 10+1, czy 11+1 dopiero? Bo serio tego nie ogarniam, tak samo kiedy można robić to pierwsze USG Prenatalne od którego dnia którego tygodnia? Może któraś zna odpowiedzi :D
 
Będę robić test pappa napewno !
Może nie wyjść kolorowo chociażby ze względu na to że akurat zostanę świeżutką 35 latką 🤭
Nie chce się narazie denerwować ani źle nastawiać . Najważniejsze jest usg 💪.
Jeśli trzeba będzie to zrobię i Nifty ale szczerze …wolałabym te pieniążki przeznaczyć potem na dzidziusia jak juz się urodzi ♥️
ja tez bym wolała te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Tak teraz myśle, ze niezależnie jaki będzie wynik to chyba nic to nie zmieni.. js tez mam 35..
mojej szwagierce początkowe testy wyszły bardzo źle.. duże prawdopodobieństwo zespołu downa. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe..

Poczekamy i zobaczymy.

Ja przez wcześniejsza historie nie wybiegam w przód. Chyba do mnie nie dociera, że wszystko będzie Ok..

Niech ten czas mija! Chce już jutro i wizytę.
 
Odnośnie Testu Nifty, na pewno któraś wie z was bo ja nie ogarniam liczenia tygodni i może mi pomoże. 😓
"po 10. tygodniu ciąży." to znaczy że można robić jak jest 9+1, 10+1, czy 11+1 dopiero? Bo serio tego nie ogarniam, tak samo kiedy można robić to pierwsze USG Prenatalne od którego dnia którego tygodnia? Może któraś zna odpowiedzi :D
Hah Xd widzę ze mamy te same myśli
 
Odnośnie Testu Nifty, na pewno któraś wie z was bo ja nie ogarniam liczenia tygodni i może mi pomoże. 😓
"po 10. tygodniu ciąży." to znaczy że można robić jak jest 9+1, 10+1, czy 11+1 dopiero? Bo serio tego nie ogarniam, tak samo kiedy można robić to pierwsze USG Prenatalne od którego dnia którego tygodnia? Może któraś zna odpowiedzi :D
Po 10 tygodniu czyli po skończonym więc 10+1.
Prenatalne robisz między 10 a 14 choć większość lekarzy sugeruję bliżej 13 tygodnia bo lepiej widać na USG obraz.
 
Ja pappa zrobię, w poprzedniej ciąży też robiłam. Chciałabym nifty, ale to za dużo kasy, więc najpierw zobaczę co na usg 😉
Dokaldnie tak samo podchodzę. Jeśli prawdopodobieństwo będzie ok to nifty daruję. Jeśli będzie coś nieciekawego to robię od razu. Nie wiem czy wtedy wezmę pełną diagnostykę z płcią czy nie bo nie mam ciśnienia na poznanie płci choć teraz do pary przydałby się chłopiec 😂
 
Cześć dziewczyny ❤️ Miłego dnia Wam życzę. Trzymam kciuki za wizyty i badania! Ja z objawów mam nagłe napady głodu i mdłości, brzuch nie boli, piersi raz bolą raz nie. Jestem strasznie senna i rozkojarzona, mam zawroty głowy i zauważyłam, że nasiliły się bóle głowy. 🙁 Mam nadzieje, że to przejściowe.
Wizytę mam dopiero 19.04 nie wiem jak dotrwam do tego czasu.🙈 Wcześniej Pani ma urlop i jej nie ma. Może umówię się na początku kwietnia na samo USG żeby się tyle czasu nie zamartwiać…. Już sama nie wiem, ale ostatnio mam czarne myśli i boję się powtórki z pierwszej ciąży, która zakończyła się właśnie w podobnym okresie. 🙁
 
reklama
ja tez bym wolała te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Tak teraz myśle, ze niezależnie jaki będzie wynik to chyba nic to nie zmieni.. js tez mam 35..
mojej szwagierce początkowe testy wyszły bardzo źle.. duże prawdopodobieństwo zespołu downa. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe..

Poczekamy i zobaczymy.

Ja przez wcześniejsza historie nie wybiegam w przód. Chyba do mnie nie dociera, że wszystko będzie Ok..

Niech ten czas mija! Chce już jutro i wizytę.
Mam podobnie …
Wierze jednak mocno ze w końcu zza szarych chmur wyjdzie słoneczko i zaświeci właśnie dla nas …♥️

Do jutra już niedaleko ✊🏻
 
Do góry