reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
onie, mdłości czy coś innego? ja liczę się z tym, że teraz jest fajnie a za jakiś czas jak mnie złapie to koniec 😓😂

Ja robię żele i planuje je jeszcze robić przez następnych kilka miesięcy, pewnie po wakacjach każe sobie ściągnąć. Robię również rzęsy i za nimi akurat będę baaardzo tęsknić. 😔

Wiem, kiedyś u lekarza miałam 170/110 albo 170/100 już sama nie pamiętam, w każdym razie przerażenie było obustronne 😂 Niestety mam syndrom białego fartucha 😜

Mam lekkie mdłości,bekam jak szalona,sikam też często no i zmęczenie rany totalny brak sił,rano jeszcze ale popołudniu to masakra🤷🤦
 
Jeśli będzie tak, jak w pierwszej, to do końca będę mogła umyć stopy w umywalce i zasznurować buty stojąc, tylko cipke będę golić z lusterkiem 😂😂
Wow... zazdroszczę 😁 Buty mi mąż wiązał i musiał mi pomóc wchodzić do wanny 😂 ale.moze też dlatego, że miałam nacisk na nerw i cały pośladek z lewą nogą mnie tak bolał, że na oddział szłam kulejąc.
onie, mdłości czy coś innego? ja liczę się z tym, że teraz jest fajnie a za jakiś czas jak mnie złapie to koniec 😓😂

Ja robię żele i planuje je jeszcze robić przez następnych kilka miesięcy, pewnie po wakacjach każe sobie ściągnąć. Robię również rzęsy i za nimi akurat będę baaardzo tęsknić. 😔

Wiem, kiedyś u lekarza miałam 170/110 albo 170/100 już sama nie pamiętam, w każdym razie przerażenie było obustronne 😂 Niestety mam syndrom białego fartucha 😜
Tak...biały fartuch potrafi podnieść ciśnienie😂
Nie kumam, serio tak jest zalecane ze trzeba rezygnować z paznokietek, farbowania i rzęs ?
Nie trzeba rezygnować, ale zaleca się używanie delikatniejszych kosmetyków i specyfików.
 
Nie kumam, serio tak jest zalecane ze trzeba rezygnować z paznokietek, farbowania i rzęs ?
Jeśli chodzi o paznokcie, to bardziej chyba chodzi o to, że w szpitalu mogą się czepiać jeśli podczas porodu będziemy mieć pomalowane paznokcie w przypadku jakiś komplikacji lub CC (poprawcie mnie jeśli się mylę) ale są tu różne opinie, podobno jest to już nieaktualne podejście. 🤔
A co do rzęs to po prostu wole się nie nastawiać, że będę mieć na tyle "swobody" aby móc je regularnie uzupełniać, przynajmniej na początku. 😔
 
dziewczyny, czy ktoś ma tak jak ja-nie ma żadnych objawów? 😅 czasami bolą piersi i tyle. jestem 5+3. czy to jeszcze wszystko na mnie czeka? 😅
Ja dziś 5+4 i tez żadnych objawów :) piersi bolą na razy ale uzależniam to od ilości przyjmowanego proga. Czasem jak dłużej posiedzę w pracy to lekko ciągną mnie pachwiny, ale to tez tak raz na jakiś czas. Żadnych mdłości, zachcianek, odrzucen od ulubionego jedzenia - nic z tych rzeczy. Brak okresu jest jedynym objawem ;)
 
Jeśli chodzi o paznokcie, to bardziej chyba chodzi o to, że w szpitalu mogą się czepiać jeśli podczas porodu będziemy mieć pomalowane paznokcie w przypadku jakiś komplikacji lub CC (poprawcie mnie jeśli się mylę) ale są tu różne opinie, podobno jest to już nieaktualne podejście. 🤔
A co do rzęs to po prostu wole się nie nastawiać, że będę mieć na tyle "swobody" aby móc je regularnie uzupełniać, przynajmniej na początku. 😔
Tak naprawdę to wystarczy, ze pulsoksymetr założą na bok palca, bo w szpitalach o to chodzi - o to, ze przez lakier czy hybrydę pulsoksymetr może dawać zaburzony wynik. Teraz sie po mału juz od tego odchodzi, ale w wielu szpitalach jeszcze wymagają palca wskazującego bez lakieru ;)
 
reklama
Nie kumam, serio tak jest zalecane ze trzeba rezygnować z paznokietek, farbowania i rzęs ?
No mi powiedziano, że już przed porodem należy zrezygnować z paznokci ze względu na to, że aparat do mierzenia saturacji nie będzie w stanie mierzyć.

Wiem, że nie wolno robić keratynowego prostowania włosów, laminacji brwi i rzęs.
 
Do góry