reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

mam nadzieje i wiarę że wszystko będzie dobrze. Ja bym myślała tez o wizycie w 3 gabinecie za dzień lub dwa ale czy to coś tu zmieni jak weekend idzie….
Zazdroszczę wam tych wizyt ale cieszę się z Wami razem :) ja dziś dostałam list ze szpitala że moja 1 wizyta będzie 20 go kwietnia. Na tutejsza służbę zdrowia to i tak szybko ale to pewnie przez to że mój lekarz pierwszego kontaktu wysłał im list i informacje na temat ost kłopotów ze zdrowiem. Wiec takie pocieszenie że mimo wszystko to dobrze. Pocieszam się tym że będzie już może już dużo widać i słychać….muszę po prostu grzecznie czekać i ufać że wszystko będzie tj jest dobrze 😊
I zamówiłam sobie dziś detektor tętna płodu wiec później będę dzidziusia podsłuchiwać ;) myślicie już o imionach ? Czy któraś myśli ze to może być ciąża bliźniacza ?
Będzie dobrze ❤️
Detektor miałam poprzednio pożyczony od koleżanki, może jeszcze nie sprzedała 🤭 co do imion, jeśli dziewczynka to Hania, a jeśli chłopak to nie mamy pojęcia 😅
 
reklama
Tylko właśnie to była wizyta prywatna u pani doktor ze znanego lekarza, która ma przecudowne opinie( bo na takiej mi zależało). Sprzęt też był nowy bo bywałam już wcześniej w takich gabinetach i widzialam co tam mają 🙈
Ok :( to zmienia postać rzeczy, myślałam ze na NFZ jakiś stary sprzechioch
 
Ja nie mam pojęcia co z tej fasoli wyrośnie, ale jeśli chłopak to Julian a jeśli dziewczyna to nie wiem… nie mamy zgodności z mężem co do babskich imion 😂
 
Hejka dziewczyny!
Serdecznie i miło witam nowe koleżanki- życzę nam wspólnego przebywania do listopada 🙂.
@wiolaho , wszystkiego co najlepsze- oby każde Twoje marzenie stało się rzeczywistością🎁🎉!
@KEJTI1990 , Tobie życzę, by lekarz na następnej wizycie ujrzał zarodek, bo cuda się zdarzają, a medycyna to nie sztywna statystyka. Choć 7 tydzień i stwierdzenie, iż „widać jedynie echo zarodka” nie brzmi optymistycznie🙁. Echo zarodka to ja miałam na wizycie 5+1.

W poligrafii, totalnie martwy sezon, ceny drogie więc ludzie na razie nie inwestują, mi to zupełnie nie przeszkadza, lubię spokój i ciszę 8-)
Mam zupełnie inne odczucia. Co prawda drukarnie i firmy poligraficzne zależą od mojej firmy, bo my dostarczamy farby i tusze. Ja się nie zajmuję na szczęście kontaktem z klientem, ale zaopatrujemy, i małe drukarnie, i te wielkie w Polsce, Europie, Afryce i Azji.
W zasadzie moja ciąża mnie odciążyła, bo zostałam odsunięta od prac i uzupełniam teraz swoje raporty. Natomiast mamy co robić.
 
Co do imion, to my lubujemy się w tych dawniejszych.

Od poprzedniej ciąży mamy imiona dla dzieci.
Chłopiec to będzie albo Tadzik, albo Ignaś.
Dziewczynka: albo Janinka, albo Waleria.
Wszystkie są po wspaniałych osobach, które przewinęły się w naszym życiu.

Tylko kto wie, czy to się nie zmieni?
Podoba mi się też Antek, Helenka.
 
Co do imion, to my lubujemy się w tych dawniejszych.

Od poprzedniej ciąży mamy imiona dla dzieci.
Chłopiec to będzie albo Tadzik, albo Ignaś.
Dziewczynka: albo Janinka, albo Waleria.
Wszystkie są po wspaniałych osobach, które przewinęły się w naszym życiu.

Tylko kto wie, czy to się nie zmieni?
Podoba mi się też Antek, Helenka.
Helenka to ja 🙋🏼‍♀️😁
 
mam nadzieje i wiarę że wszystko będzie dobrze. Ja bym myślała tez o wizycie w 3 gabinecie za dzień lub dwa ale czy to coś tu zmieni jak weekend idzie….
Zazdroszczę wam tych wizyt ale cieszę się z Wami razem :) ja dziś dostałam list ze szpitala że moja 1 wizyta będzie 20 go kwietnia. Na tutejsza służbę zdrowia to i tak szybko ale to pewnie przez to że mój lekarz pierwszego kontaktu wysłał im list i informacje na temat ost kłopotów ze zdrowiem. Wiec takie pocieszenie że mimo wszystko to dobrze. Pocieszam się tym że będzie już może już dużo widać i słychać….muszę po prostu grzecznie czekać i ufać że wszystko będzie tj jest dobrze 😊
I zamówiłam sobie dziś detektor tętna płodu wiec później będę dzidziusia podsłuchiwać ;) myślicie już o imionach ? Czy któraś myśli ze to może być ciąża bliźniacza ?
U nas już wybrane. Dziewczynka Tosia chłopiec Tymek. ❤️ Całe szczęście jesteśmy zgodni z mężem 🙂
 
reklama
Do góry