reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

kochana, ja na Twoim miejscu, na znanym lekarzy umowilabym się choćby dzisiaj na wizytę prywatnie, gdzieś gdzie jest nowoczesny sprzęt żeby jeszcze kto inny Cię zbadał.
Tylko właśnie to była wizyta prywatna u pani doktor ze znanego lekarza, która ma przecudowne opinie( bo na takiej mi zależało). Sprzęt też był nowy bo bywałam już wcześniej w takich gabinetach i widzialam co tam mają 🙈
 
reklama
Trzymam kciuki bardzo mocno, żeby było ok. Może za słaby sprzęt i dlatego tak kiepsko było widać. Przecież jak zarysowało się echo zarodka to nie jest pusty 🙈

A może Ty miałaś po prostu krótszy cykl, bo przecież te krechy grube były przed terminem 😁 na pewno już w piątek będzie wszystko widać
Moje cykle to jest jakaś komedia ogólnie, od 1,5 roku mam tak mieszane…nieraz co 23 dni wlasnie, nieraz normalnie co 28 dni, a jeszcze nieraz bywało co 35 dni 🤷🏼‍♀️🫡 także loteria 😂
 
Twoja lekarka dosyc nie jasno to opisała ,
Widzę opis ze 2 mm ale czy to średnica pęcherzyka nie jestem pewna jesli tak to wskazywało by to na bardzo wczesna ciaze . który to tydzień ?
Tutaj masz troszkę opisane na ten temat .
Tylko nie mam pewności czy to na pewno średnica pęcherzyka te 2 mm .
Może dwa mm to jednak ten zarodek którego zatarte echo widziała? Nie wiem, dziwnie napisane. My tu możemy sobie gdybać 🙄
Moje cykle to jest jakaś komedia ogólnie, od 1,5 roku mam tak mieszane…nieraz co 23 dni wlasnie, nieraz normalnie co 28 dni, a jeszcze nieraz bywało co 35 dni 🤷🏼‍♀️🫡 także loteria 😂
No ciekawe co wg usg w piątek wyjdzie 😁 jeszcze tylko dwa dni to zaraz wszystko będzie jasne
 
Dziewczyny beta 565, płaczę ze szczęścia dosłownie! :D
Błagam uświadomcie mnie że nie może być za duży przyrost i jest wszystko okej!
I TSH nawet chyba nienajgorsze :o
 

Załączniki

  • Przechwytywani2e.JPG
    Przechwytywani2e.JPG
    29,7 KB · Wyświetleń: 73
  • Przechwytywanie1.JPG
    Przechwytywanie1.JPG
    36,3 KB · Wyświetleń: 72
Tylko właśnie to była wizyta prywatna u pani doktor ze znanego lekarza, która ma przecudowne opinie( bo na takiej mi zależało). Sprzęt też był nowy bo bywałam już wcześniej w takich gabinetach i widzialam co tam mają 🙈
mam nadzieje i wiarę że wszystko będzie dobrze. Ja bym myślała tez o wizycie w 3 gabinecie za dzień lub dwa ale czy to coś tu zmieni jak weekend idzie….
Zazdroszczę wam tych wizyt ale cieszę się z Wami razem :) ja dziś dostałam list ze szpitala że moja 1 wizyta będzie 20 go kwietnia. Na tutejsza służbę zdrowia to i tak szybko ale to pewnie przez to że mój lekarz pierwszego kontaktu wysłał im list i informacje na temat ost kłopotów ze zdrowiem. Wiec takie pocieszenie że mimo wszystko to dobrze. Pocieszam się tym że będzie już może już dużo widać i słychać….muszę po prostu grzecznie czekać i ufać że wszystko będzie tj jest dobrze 😊
I zamówiłam sobie dziś detektor tętna płodu wiec później będę dzidziusia podsłuchiwać ;) myślicie już o imionach ? Czy któraś myśli ze to może być ciąża bliźniacza ?
 
reklama
mam nadzieje i wiarę że wszystko będzie dobrze. Ja bym myślała tez o wizycie w 3 gabinecie za dzień lub dwa ale czy to coś tu zmieni jak weekend idzie….
Zazdroszczę wam tych wizyt ale cieszę się z Wami razem :) ja dziś dostałam list ze szpitala że moja 1 wizyta będzie 20 go kwietnia. Na tutejsza służbę zdrowia to i tak szybko ale to pewnie przez to że mój lekarz pierwszego kontaktu wysłał im list i informacje na temat ost kłopotów ze zdrowiem. Wiec takie pocieszenie że mimo wszystko to dobrze. Pocieszam się tym że będzie już może już dużo widać i słychać….muszę po prostu grzecznie czekać i ufać że wszystko będzie tj jest dobrze 😊
I zamówiłam sobie dziś detektor tętna płodu wiec później będę dzidziusia podsłuchiwać ;) myślicie już o imionach ? Czy któraś myśli ze to może być ciąża bliźniacza ?
Najważniejsze żeby było zdrowe, ale chcielibyśmy chłopaka bo mamy już pierwsze i drugie imię wybrane, a dla dziewczynki ani jedno nam się nie podoba haha :D
 
Do góry