reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Ja właśnie miałam smaka i proszę 🤷🏼‍♀️😂 długo sie nie nacieszyłam tym smakiem Haha
Haha to mi się tak skojarzyło z ostatnią sytuacją jak cieszyłam się, że córka zjadła buraczki. Z dwie godziny później dostała takiego kaszlu, że aż się zrzygala. No, tyle miałam radości z buraczków 🤣
 
reklama
Mam ostatnie wyniki :-)
Teraz trzymać kciuki by w środę był zarodek i zdrowe serduszko ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • IMG_4159.jpeg
    IMG_4159.jpeg
    62,3 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_4157.jpeg
    IMG_4157.jpeg
    66,9 KB · Wyświetleń: 90
Witam się dziewczyny z Wami dziś ledwo żywa. U nas panuje jelitówka, najpierw jedna córka, w piątek druga a dziś całą noc ja 😔😔 masakra mówię Wam. Gratuluję udanych wizyt i przyrostów bety. I trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące ❤️❤️ ja narazie muszę wrócić do żywych .
 
Cześć! Trzymam kciuki za piękne bety i udane wizyty ❤️
Ja mam pierwszą wizytę dopiero za 15 dni i tak okropnie nie mogę się doczekać. 🥺 Fizycznie wkroczyłam dopiero w fazę nadwrażliwych piersi, raz mnie bolą, raz mnie swędzą i są bardzo opuchnięte, takie ciężkie.
W końcu chyba zawitała do nas wiosna i planuje zostać na dłużej niż 1 dzień 😍
Ja miałam takie ogromne nadzieje na dzisiejszą wiosnę, a przywitała mnie ulewa od rana 🤣
Generalnie byłam u lekarza na początku 5 tygodnia i nie było jeszcze zarodka ale były plamienia. Przepisał duphaston, l4 na dwa tygodnie i do kontroli. Wg kalendarzy internetowych termin między 1-4. Zobaczymy co wyjdzie z tego wszystkiego 🤷‍♀️ To mój pierwszy raz więc generalnie zaczęło się cudownie 🤦‍♀️
Na początku 5 tygodnia to bardzo szybko, zarodek jeszcze miał czas żeby się pojawić 😉 kiedy teraz masz wizytę? Wpisze Cię z terminem na 1.11 po prostu i najwyżej będziemy zmieniać bo wizycie 😉
Mam ostatnie wyniki :-)
Teraz trzymać kciuki by w środę był zarodek i zdrowe serduszko ❤️❤️❤️
Cudownie ❤️ teraz oby do wizyty
Witam się dziewczyny z Wami dziś ledwo żywa. U nas panuje jelitówka, najpierw jedna córka, w piątek druga a dziś całą noc ja 😔😔 masakra mówię Wam. Gratuluję udanych wizyt i przyrostów bety. I trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące ❤️❤️ ja narazie muszę wrócić do żywych .
Rany, zdrówka 💪
 
Ja miałam takie ogromne nadzieje na dzisiejszą wiosnę, a przywitała mnie ulewa od rana 🤣

Na początku 5 tygodnia to bardzo szybko, zarodek jeszcze miał czas żeby się pojawić 😉 kiedy teraz masz wizytę? Wpisze Cię z terminem na 1.11 po prostu i najwyżej będziemy zmieniać bo wizycie 😉

Cudownie ❤️ teraz oby do wizyty

Rany, zdrówka 💪
To moja pierwsza ciąża, trochę taka z zaskoczenia 🤣 Poleciałam do lekarza od razu po tym jak dwa testy wyszły pozytywne a Beta która biegłam robić prywatnie wskazała 1340 🙈
Kolejna wizyta 20.03.
 
Przydałoby mi się trochę waszych mdłości jakkolwiek to zabrzmi, bo albo to albo będę musiała zainwestować w kłódkę na lodówkę 🤣
U mnie to wygląda tak, że mdłości są ogromne a 30min później robię czystki w lodówce i mam ochotę na jakieś dziwne połączenia, więc mdłości mogą tu nie pomóc 😂🙈❤️
 
reklama
Do góry