reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Masz pić bardzo dużo wody, 3 litry. Wirusy nie lubią nawodnienia. Odpoczywaj dużo, śpij, ogólnie leż ile wlezie. Jeśli nie masz wysokiej gorączki to wszystko będzie dobrze. Jak się pojawi to kontakt z lekarzem i on już pokieruje czym zbić.Strasznie mi przykro że przez to przechodzisz, znam Twoje obawy. Pamiętaj że twój organizm zwalcza wirusa wytwarzając przy tym przeciwciała. Moja gin powiedziała że do póki nie mamy duszności i gorączki to jest ok.
Dziękuję @Agugu123Zastanawiam się bo dopiero 10 tc zanika ciałko żółtkowe i łożysko zaczyna przejmować funkcję. Ale nikt nie da mi gwarancji.
@Ces kochana pisałaś dziś o tym co Ci powiedziała twoja ginekolog. Napiszesz raz jeszcze co mówiła?
 
reklama
Dziękuję Ci serdecznie. Gorączkę razem mam raz nie mniej więcej koło 38. Mam te durne elektryczne termometry i one bzdury pokazują. Zależy gdzie pomieżę tam mam inaczej:/
Zastosuje się do twoich i twojej dr radę. Dziękuję raz jeszcze.
Masz pić bardzo dużo wody, 3 litry. Wirusy nie lubią nawodnienia. Odpoczywaj dużo, śpij, ogólnie leż ile wlezie. Jeśli nie masz wysokiej gorączki to wszystko będzie dobrze. Jak się pojawi to kontakt z lekarzem i on już pokieruje czym zbić.Strasznie mi przykro że przez to przechodzisz, znam Twoje obawy. Pamiętaj że twój organizm zwalcza wirusa wytwarzając przy tym przeciwciała. Moja gin powiedziała że do póki nie mamy duszności i gorączki to jest ok.
 
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj mam wolne, Syn wierci się w łóżku ale jeszcze śpi więc mam chwilkę dla siebie ;) Ja już kiedyś chciałam odpisać dziewczynom, które mają mega mdłości i wymioty (niestety nie pamiętam nicków). Współczuję Wam, bo przypuszczam jakie to musi być męczące. Ale chciałam Was zapytać czy rozmawiałyście o tym z lekarzem? Mi kiedyś lekarz przepisał lek na receptę przeciwwymiotny. Ogólnie nie biorę go, bo troszkę się nie zrozumieliśmy, bo ja mówiłam o gazach a dostałam lek na wymioty ;) ale w każdym razie są takie leki. Lekarz mówił, że bezpieczne w ciąży. Wiem, że to jest chemia i dodatkowy lek, ale może lepiej byłoby przez jakiś czas je brać niż się tak męczyć.
Mi lekarka poleciła krople imbifem na mdlosci, ale nie kupiłam ich, nie wiem jak działają
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy na śniadanie, które nie powoduje mdłości i wymiotów?
Edit
Zazwyczaj jem jogurt i bułkę ale ostatnio i to powoduje 🤢
Ja jem banana to mi wchodzi nawet z mdłościami i koktajle robię z owoców. Ostatnio melona całego zjadłam (była promka w biedronce) 😉 ogólnie owoce są ok dla mnie i te koktajle, może sprobuj.
No mam nadzieje ze nie zapomne ,bo szczerze to naprawdę mjie zainteresowala ta sytuacja xD
I jak zapytałaś?? 😃
 
Dziękuję Ci serdecznie. Gorączkę razem mam raz nie mniej więcej koło 38. Mam te durne elektryczne termometry i one bzdury pokazują. Zależy gdzie pomieżę tam mam inaczej:/
Zastosuje się do twoich i twojej dr radę. Dziękuję raz jeszcze.
W aptece dostaniesz szklany z alkoholem, ja tylko takiego używam nie wierzę tym elektrycznym ani odrobinkę :)
 
Mi lekarka poleciła krople imbifem na mdlosci, ale nie kupiłam ich, nie wiem jak działają

Ja jem banana to mi wchodzi nawet z mdłościami i koktajle robię z owoców. Ostatnio melona całego zjadłam (była promka w biedronce) 😉 ogólnie owoce są ok dla mnie i te koktajle, może sprobuj.

I jak zapytałaś?? 😃
No zapomniałam 🤣😂🤣😂🤣😂
Brawo ja ale jutro sie bede z nia widziala znowu to moze nie zapomne 🙈
 
reklama
Ej dziewczyny może ktoś wkleić jeszcze raz ten link do zamkniętego wątku? Zgubiłam się 😉

I kurcze dziewczyny, peace and love. 😘 Rozumiem, że wszystkim hormony buzują, ale każda strona ma trochę racji, ale po co te spiny. Tak naprawę o to, że 2 osoby w ogóle na forum nie zaglądały. To chyba jednak mały procent. I to nie tak, że się robi jakąś selekcję. A chodzi o to, aby był większy komfort w pisaniu swoich wypowiedzi 😉
a grupa już powstała?
 
Do góry