reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Masz rację. Sama chciałam prywatna bo nie chciałam się ze wszystkim afiszować. Ale teraz to już bardzo chce prywatna bo wierzę że obejdzie się bez gownoburzy [emoji16]
Wez, to jest jakis cyrk. Najpierw Mloda Dama robi focha, teraz przychodza jacys obcy ludzie i nam mowia jak zyc..
Teraz naprawde zrozumialam, dlaczego wiekszosc chce za wszelka cene uciec z publicznego tematu.
Juz tuz tuz :)
 
U mnie od początku ciąży jedyną rzeczą która zawsze przyjmie żoładek są tosty, najlepiej z samym serem albo plasterkiem drobiowej szynki [emoji28] i ze zwykłego chleba
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy na śniadanie, które nie powoduje mdłości i wymiotów?
Edit
Zazwyczaj jem jogurt i bułkę ale ostatnio i to powoduje [emoji1785]
 
Ja prdl. Laska po tym co odwaliła chce jeszcze byc na dwóch wątkach jednocześnie 😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂 maaatko!!! Normalne swiat staje na głowie!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Stworzyła sobie własny , żeby być tam gwiazdą, ale i w naszym chce być .. serio tylko ja widze,ze cos tu jest nie halo.. @Ces absolutnie dopóki nie powstanie watek bez tej pani.. oznajmiam,ze tulę ryj.. Milego dnia dziewczyny :*
 
Hej hej hej :)
Ja mam duphaston 3x1, plus luteinę 2x2 plus acard i neoparin [emoji28] sporo tu nas z problemami i Wsyzyskie tak jesteśmy obstawione lekami dosyć mocno :)
Witam. Ja również dołączam do listopadowych mam. Jest to moja 5 ciąża. Mam 2 dzieci i 2 poronienia (7 i 12 tydzień). Aktualnie 7+4. Teraz na lekach, acard, duphaston 3x1 i heparyna. Byłam wczoraj u innego lekarza i zwiększył mi dawke duphaston do 3x2 tabletki i kazał przyjść za 3 tygodnie. Czy któraś z Was brała takie wysokie dawki tego leku?
 
Cześć dziewczyny, niedawno wstałam, nadrobiłam, a tu takie halo się zrobiło, wg mnie trochę niepotrzebnie. Wczorajszy post o weryfikacji do wątku zamkniętego dał trochę do myślenia części osób bo nie każdy ma czas regularnie się udzielać, co spowodowalo, że niektóre dziewczyny musiały zacząć się tłumaczyć. Same pisalyscie kiedyś, że zawsze można stworzyć drugą grupę, dla np tych co później dołącza. @Mila09 zrobiła to wczoraj i nagle jakaś burza. Dziewczyny wyluzujmy, po co się denerwować i nakręcać 😉
 
No wiec tak, dzisiaj tfu tfu chyba jeden z „lepszych dni”😊delikatnie mnie mdli i zaraz wybieram się na spacer na plaże (mamy koło domu takie niewielkie bajoro/jezioro/kąpielisko), natomiast wczorajszy dzień zakończony rzygankiem🤣🤮zaczyna mnie dopadać potworna zgaga 🙄i to jest ta zła informacja na dzisiaj 😪miłego dnia kochane 🥰🥰🥰
 
No chyba nie ale będą dwie zamknięte grupy plus jedna otwarta i pewnie będą posty sie powtarzały i jedna dziewczyna bedzie pisac to samo w 3 różnych wątkach... i tak trochę bezsensu wg mnie. Ale to tylko moje zdanie [emoji2368]
A to jedna grupa wyklucza jakoś druga ? [emoji848]
 
Ja prdl. Laska po tym co odwaliła chce jeszcze byc na dwóch wątkach jednocześnie 😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂 maaatko!!! Normalne swiat staje na głowie!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Stworzyła sobie własny , żeby być tam gwiazdą, ale i w naszym chce być .. serio tylko ja widze,ze cos tu jest nie halo.. @Ces absolutnie dopóki nie powstanie watek bez tej pani.. oznajmiam,ze tulę ryj.. Milego dnia dziewczyny :*
kur tule ryj hahah wywalilo mnie to z kapci a do czego tulisz czy na rękach utulisz🤣🤣🤣🤣😂😂😅
Ps. Ktoś tu mówił że nie lubi przeklinać a tu proszę wyszło Szydło 😂🤣 albo takie emocje to forum wzbudza. Psuje ludzi 😂😂😂😂😉
 
reklama
Takich dziewczyn które niby nie przeszły było 5, z czego jedna sama zrezygnowała a dwie się nie udzielają a ostatnia jest od 4 dni a całe 58 bylo dopisane więc halooo o czym ty piszesz... Nie mam zamiaru z Tobą polemizować, spełniaj swoje ambicje i życzę dobrego dnia.
@Ces ja dziwna jestem? Bo stworzyłam grupę dla osób które chcą mieć prywatne pole do pisania a nie przechodzą waszej chorej weryfikacji żeby być u Was na grupie? Zastanów się

@Amaleta o jakim wprowadzaniu fermentu Dziewczyno piszesz... Przeczytaj jeszcze raz jaki jest sens założenia "mojej" grupy i wtedy wypowiedź się jeszcze raz.
Osoby które waszych wymagań nie przeszły również mają prawo pisać na prywatnym forum, nie na waszym to innym, jaki macie z tym problem. Ja tylko ułatwiłam sprawę dla tych osób.

Nie rozumiem, boli Was to, że została stworzona nowa grupa?
 
Do góry