reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Na szczęście mnie chwilowo nie, ale były momenty jak u Ciebie.
Witam nie typowe pytanko wydawało by się że to moja druga ciąża i powinnam wszystko wiedzieć ale przy synku wszystko odbywało się całkiem inaczej z tad moje pytanie czy was tez juz az tak piersi bola? Zawsze po nocy jak wstaje piersi mam tak bolące jak bym miala tam kamienie [emoji849][emoji849][emoji849]
 
reklama
Witam się dzisiaj bez mdłości i ogólnie w dobrym nastroju.
Gdyby mnie wcięło chciałam Wam życzyć spokojnych i radosnych Świąt [emoji214][emoji213][emoji214]
Ja dzisiaj spokojnie, trochę pracy potem piekę szarlotkę. Ogarnę dom i wieczorem ostatnie zakupy. Nie spinam się tymi świętami.
Wizytuje ktoś dzisiaj?
 
U nas dziś USG skorygowane do 6+4, tętno 136, dzidzia ma się dobrze i wychodzimy do domku!! [emoji3059][emoji4][emoji4][emoji4]
 

Załączniki

  • IMG_20210402_085021252.jpeg
    IMG_20210402_085021252.jpeg
    41,8 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
Dziewczyny witam się w 6+0 piersi pobolewają momentami dość mocno także cieszę się niezmiernie 😄 myślę ze za tydzień odważę się na wizytę 😄 Zastanawiają mnie tylko wodniste upławy co prawda jest ich niewiele nie maja koloru ani zapachu. Wczoraj skończyłam brać lacovaginal lekarz mi zalecił po posiewie więc jeśli nie dał antybiotyk to zakładam ze nic poważnego nie wyszło. Ale kazał się obserwować a wiadomo ze jak człowiek sie bacznie obserwuje to wtedy wszystko wydaje sie bardziej 😄 więc jak coś lekko mnie zaswędzi to juz się zastanawiam czy do niego dzwonić. Eh macie jakieś upławy czy całkiem suchość?
 
reklama
Moja Pani Dr nie puszcza bicia serca.

Na blogu mamyginekolog jest o tym napisane :) Że teraz odchodzi się od słuchania w 1 trymestrze, takie są najnowsze zalecenia. Ale jeśli lekarz puszcza to nie zależy się tym przejmować bo to nic złego i nie jest błędem ;)

Mi lekarz na izbie przyjęć włączył na 3 sekundy bicie serca w 6 tygodniu jak byłam z krwawieniem.
 
Do góry