reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, u mnie w kwestii spania nic się nie zmieniło i śpię jak dziecko 😅 bez przebudzeń i wstawania. Dzisiaj 6+4 nadal objawów brak 😉
Póki co sobie siedzę ale trzeba się wziąć za sprzątanie bo żal marnować takiego ładnego dnia, a do tego muszę się w miarę wyrobić bo po południu jedziemy na urodziny 😉 no i prawdopodobnie o ciąży dowie się rodzina męża bo nie dadzą mi spokoju czemu nie sączę winka.
Miłego dnia 😉
 
Cześć Dziewczyny. Dzięki za miłe słowa i przyjęcie 😘 Krakowianka89 - to prawda, te 9 dni nie były dla mnie łatwe ale postanowiłam nie poddawać sie tak łatwo. Dostałam duphaston, 3 razy zrobiłam betę. Wyniki ok 33 tys., 46,8 tys., 62 tyś. Oczywiście kalkulator pokazywał, ze to jest za niski przyrost ale ja byłam dobrej myśli, bo na wykresie widziałam, ze jest jednostajny wzrost a przeczytałam, ze w późniejszych tyg. beta może zwalniać. Co do spania to póki co nie mam problemu. Przesypiam całą noc 😀 Zycze miłego weekendu 😀
 
Cześć dziewczyny🙂ja dzisiaj wstalam i nie mam mdłości aż się dziwnie z tym czuje. Już do męża panikuje czy to normalne codziennie były a dzisiaj nic 🤔 a mąż się śmieje że poczekaj do południa jeszcze dadzą Ci popalić🤣🤣 ja to zaraz się boję że znów coś nie tak będzie 🥺🥺
 
[emoji44][emoji44][emoji44]
Przestraszyłam się, ale postaram się nie panikować. Wizyty gin nie przyspieszę niestety nie mam takiej opcji, zastanawiam się czy lekarz ogólny przez teleporade mógłby mi to przepisać jak wyjaśnię mu sytuację. Pamiętam że w pierwszej ciąży też późno poszłam na 1 wizytę i wtedy miałam podobny wynik, potem do końca brałam euthyrox i synek jest zupełnie zdrowy dlatego z jednej strony jestem jakby spokojna i miałam czekać do czwartku ale widzę że tu sporo dziewczyn ma lekko wyzszy wynik i jest panika, zaczęło mi się to udzielać [emoji28]Witamy na pokładzie:) życzę zdrówka i zdrowo rosnącej fasolki [emoji3059]
Ojej to przepraszam, że Cie przestraszyłam.
Porozmawiaj z rodzinnym i powinnien Ci przepisać lek.
Mi endokrynolog mówił, że jak tylko tsh przekroczy 2,5 to włączamy lek. Myślę, że takie są ogólne standardy i każdy lekarz da Ci receptę jak pokażesz wynik.
 
Ja się witam 6+6. Mieszkanko ogarniete, pogoda piękna, młody dziś do babci idzie spać to mamy wolne :D jakiś spacer, może do znajomych a jak nie to seans serialowy 😂 dziś mi się trochę kręci w głowie, nudności po jedzeniu tradycyjnie, siku co pół godziny 😂 cycki żyć nie dają i coś kawy nie umiem dopić ale jest super :D jeszcze 5 dni do wizyty i z każdym dniem jakoś inaczej. Na początku się stresowałam, że na pierwszej nic nie było widać a teraz przed drugą czuje się dużo lepiej :)
 
reklama
Witaj na pokladzie :) sporo dziewczyn tu ma przeżycia, jesteśmy po to żeby się wspierać:):)
Cześć dziewczyny! Dołączam do Was w 7+0. 8 marca zobaczyłam upragnione II kreski, tydzień temu kropek miał 0,28cm i widziałam pulsujące serduszko [emoji3590] Następna wizyta za tydzień. Bardzo się boje o te ciąża, ponieważ w 2 lata temu miałam pozamaciczna, która zakończyła się pękniętym jajnikiem i laparotomia, a we wrześniu 2019 w 6 tygodniu poroniłam [emoji20]
 
Do góry